US MARKETOtevírá v 15:30
S&P 500-1,07 %
NASDAQ-1,69 %
DOW JONES-0,51 %
PX+0,27 %
ČEZ-0,16 %
NVIDIA-2,52 %

Brožka (KB): Rozsáhlé monetární a fiskální stimuly ekonomiky budou fungovat

Redakce IW
Redakce IW
19. 5. 2020 | 12:15
Evropská ekonomika

Podpora ekonomiky ze strany centrálních bank a vlád má smysl, o rizicích nadměrného dodávání likvidity nemá smysl nyní příliš debatovat. Úplné zavření a rychlé nastartování hospodářství je bezprecedentní, základem je obnovení důvěry. Nejen o tom v rámci dubnové debaty z cyklu ABCD investora (před zveřejněním například dat o HDP za první čtvrtletí v ČR nebo eurozóně) hovořili ekonom Michal Brožka z Komerční banky a Roman Chlupatý, partner Save & Capital.

To nejzajímavější z ABCD investora ve formě podcastů, tipy a triky na stavbu vítězného portfolia a informace o projektu najdete na www.azinvestora.info.

Aktualita pro rok 2026

Americká ekonomikaCentrální bankyČeská ekonomikaEvropská ekonomikaKoronavirusKvantitativní uvolňováníLikviditaPodpora ekonomikyRozhovor
Sdílejte:

Nenechte si ujít

Tenhle skeptik to nevzdává: AI boom může skončit horší krizí než tou v roce 2008

Tenhle skeptik to nevzdává: AI boom může skončit horší krizí než tou v roce 2008

10. 12.-Andrej Rády
Investiční bubliny