US MARKETOtevírá v 15:30
S&P 500+0,13 %
NASDAQ-0,21 %
DOW JONES+0,16 %
PX+0,35 %
ČEZ+0,46 %
NVIDIA-2,47 %

Jaká je budoucnost e-commerce? Odpověď na tuto a další palčivé otázky nabídne na konci května konference na Pražském hradě

V úterý 28. května se bude v Martinickém paláci na Pražském hradě konat největší e-commerce konference v České republice. Nese název GECOM - Global Ecommerce Congress, účastníci se mohou těšit na program vedený nejžádanějšími profesionály z oboru.

Komerční sdělení
Komerční sdělení
29. 4. 2024 | 15:00
Internet

Účastníci se mohou těšit na širokou škálu témat, včetně customer experience, personalizace e-shopů, logistiky, marketplaces, omnichannel přístupu a mnoha dalších. Akce bude sestávat z tří hlavních panelů, které se budou věnovat budoucnosti e-commerce v Evropě, dodržování předpisů a férové hospodářské soutěži a současným trendům a příležitostem v oblasti e-commerce a její regulaci.

Pro účastníky je připraven bohatý program, který zahrnuje celodenní networking, využití PCE networkingové aplikace, on-line videa po skončení akce, after party a možnost setkání s významnými řečníky. Navíc budou přítomní mít příležitost navázat kontakt s investory nebo startupisty. Během celého dne bude k dispozici catering.

GECOM

Seznam řečníků GECOM zahrnuje špičkové osobnosti z e-commerce scény. Nechybí mezi nimi bývalý šéf Heureky Tomáš Braverman, spoluzakladatelka Holek z marketingu Pavlína Louženská, šéf Campiri Lukáš Janušek, viceprezident Hospodářské komory Tomáš Prouza nebo první dáma ČR Eva Pavlová.

Na konferenci se představí i zahraniční hosté, včetně výkonného ředitele Shopify plus Adama Pearceho, spoluzakladatele Quickfire Digital Nathana Lomaxa či Shopify experta Davida Simõese.


Více informací o konferenci naleznete ZDE.


Zdroj: gecomcon.com

InternetStartupy
Sdílejte:

Nenechte si ujít

Je AI už bublina, nebo stále příležitost století? Na konferenci Market Mood padly odpovědi

Je AI už bublina, nebo stále příležitost století? Na konferenci Market Mood padly odpovědi

22. 10.-Michaela Nováková, Vendula Pokorná
Investiční portfolio