US MARKETOtevírá v 15:30
DOW JONES+1,00 %
NASDAQ+0,52 %
S&P 500+0,52 %
ČEZ+0,25 %
KB+0,00 %
Erste+1,08 %

HN: Bývalý předseda AKAT Beneš bude spravovat investice Generali

Bývalý předseda Asociace pro kapitálový trh ČR (AKAT) Josef Beneš bude od října pracovat pro jednu z největších evropských pojišťoven, italskou Generali. V holdingu Generali PPF bude mít na starosti řízení a správu aktiv ve střední a východní Evropě, včetně ČR. Hodnota těchto aktiv je téměř 400 miliard korun. Napsaly to Hospodářské noviny.

Redakce IW
Redakce IW
2. 9. 2014 | 9:05
Personalistika

"Jdu do holdingu dokončit restrukturalizaci a připravit novou strategii Generali pro správu a řízení aktiv pro střední a východní Evropu," řekl HN Beneš. Stane se výkonným šéfem přes investování v regionu a předsedou představenstva Generali PPF Asset Management.

Beneš v posledních dvou letech řídil penzijní společnost i investiční firmu skupiny Raiffeisenbank. Kromě toho více jako osm let stál v čele AKAT, letos v květnu ho nahradil Jan D. Kabelka.

Zdroj: ČTK

GeneraliPersonalistika
Sdílejte:

Doporučujeme

Nenechte si ujít

Nebaví vás drahá NVIDIA? Vsaďte na boom AI přes komodity

Nebaví vás drahá NVIDIA? Vsaďte na boom AI přes komodity

25. 6.-Tomáš Beránek
Průmyslové kovy