US MARKETOtevírá v 15:30
DOW JONES-0,27 %
NASDAQ-0,07 %
S&P 500-0,13 %
ČEZ+0,32 %
KB-1,06 %
Erste+1,74 %

Hollande prý po neúspěchu ve volbách chystá daňové úlevy

Francouzský prezident François Hollande připravuje daňové úlevy pro domácnosti. Agentuře Reuters to ve středu řekl zdroj z francouzské vlády. Hollandova strana o víkendu utrpěla výrazné ztráty v komunálních volbách.

Redakce IW
Redakce IW
26. 3. 2014 | 14:59
Daně

Vyhlídky na daňové úlevy vyvolávají nové pochybnosti, zda Francie dokáže zajistit slíbený pokles rozpočtového schodku. Francouzská vláda by měla v polovině příštího měsíce předložit Evropské komisi nový plán na snižování deficitu.

V nedělním prvním kole francouzských komunálních voleb zaznamenala výrazné zisky pravicově populistická Národní fronta. Společně s vítěznými konzervativci uštědřila porážku vládním socialistům, kteří pravděpodobně budou muset vyklidit vedení mnoha radnic.

Zdroj: ČTK

DaněFrancie
Sdílejte:

Doporučujeme

Nenechte si ujít

Česko jako investiční destinace: Proč zahraniční firmy váhají?

Česko jako investiční destinace: Proč zahraniční firmy váhají?

12. 9.-Vendula Pokorná
Byznys a podnikání