US MARKETOtevírá v 15:30
S&P 500+0,70 %
NASDAQ+0,37 %
DOW JONES+1,22 %
PX+0,40 %
ČEZ+0,16 %
NVIDIA-3,55 %

Výhled na nový obchodní týden: Fed i ECB zveřejní zápisy z posledního zasedání, v Praze bude pokračovat výsledková sezóna

Redakce IW
Redakce IW
13. 11. 2015 | 16:30
Investiční a ekonomický výhled

Následující obchodní týden se ponese v duchu centrálních bank. ECB i Fed zveřejní zápisy z posledních zasedání, které by mohly napovědět, jak se bude dále vyvíjet měnová politika na obou stranách Atlantiku. V Praze bude pokračovat výsledková sezóna čísly tabákové firmy Philip Morris ČR a uhelné společnosti NWR. To nejdůležitější z třetího listopadového týdne pro Investiční web komentuje analytička z České spořitelny Jana Urbánková.

Z OBSAHU

  • V pondělí vyjdou v eurozóně údaje o inflaci. Meziměsíčně by se spotřebitelské ceny měly zvýšit o 0,1 %.
  • V úterý vyjdou německé ekonomické indikátory ZEW pro Německo a celou eurozónu.
  • Ve středu zveřejní zápis z posledního zasedání Fed, ve čtvrtek pak ECB, která naznačuje ochotu dále uvolnit měnovou politiku.
  • Hospodářské výsledky na pražské burze zveřejní Philip Morris ČR a NWR.

Podívejte se na aktuální video

Analytici ČSECBFedInvestiční a ekonomický výhledJana UrbánkováKvantitativní uvolňováníNWRPhilip Morris ČRÚrokové sazbyVýsledková sezóna
Sdílejte:

Nenechte si ujít

Čínské akcie jsou na tom jako ty americké v roce 2010. Napodobí jejich impozantní rally?

Čínské akcie jsou na tom jako ty americké v roce 2010. Napodobí jejich impozantní rally?

22. 11.-Tomáš Beránek
Čína