Horký prachy (TV Prima): Ochutnávka ze čtvrtého dílu

Horký prachy nebudou na Primě chybět ani tuto neděli (9,50 hod). Tématem bude tentokrát finanční a investiční poradenství. Kromě toho se budeme věnovat strašáku posledních měsíců - inflaci.
Kdo je nebo není finanční nebo investiční poradce a kdo další mi může pomoct při investování?
Praktické manuály pro výběr toho nejlepší poradce pro investování vám přinesou moderátoři pořadu Diana Kobzanová a Petr Novotný, kteří si na pomoc pozvali finančního poradce Oldřicha Beránka z poradenské skupiny OVB a Jana Troníčka, šéfa privátního bankovnictví Unicredit Bank.
Následně se Petr s Dianou vrhnou na inflaci. Na toto téma budou diskutovat s členkou bankovní rady ČNB Evou Zamrazilovou a jak vyzrát na inflaci po investiční stránce, prozradí hlavní ekonom J&T Banky Petr Sklenář.
Součástí magazínu bude také rozbor úspěšných i neúspěšných investic našich čtyř soutěžících. Expertní rady nabídne Daniel Kukačka, portfoliomanažer z ČP Investu.
Soutěžit mohou stále i diváci, a to o hlavní cenu 50 tisíc korun! Registrace stále probíhá ZDE.
V Horkých prachách nebudou chybět ani pravidelná Petrova investiční doporučení a Diana si do studia pozve další VIP osobnost, tentokrát "Itala v kuchyni".
Horký prachy - již tuto neděli od 9,50 hod na TV Prima nebo nawww.horkyprachy.cz
Aktuality
