Apple své chytré hodinky zřejmě oficiálně představí 9. března

Americká technologická společnost Apple ve čtvrtek zveřejnila pozvánku na akci, na níž zřejmě představí svůj nový produkt. Investoři se domnívají, že světu firma plánuje ukázat své chytré hodinky Apple Watch, které by se podle šéfa podniku Tima Cooka měly na trhu objevit již v dubnu. Apple hodinky ukázal již loni v říjnu, nyní by ale měl přidat i detailní popis všech jejich funkcí a parametrů.
Odborníci i uživatelé jsou zvědaví především na to, jaká bude výdrž hodinek na jedno nabití a jak dlouho bude trvat jejich opětovné dobití. Některé zprávy tvrdí, že by se hodinky mohly nabít i za pouhé dvě a půl hodiny.
Apple dosud neuvedl, za kolik přesně bude hodinky prodávat. Tim Cook nicméně poznamenal, že by ceny "sportovního modelu" měly začínat zhruba na 350 dolarech.
Zdroj: CNBC