US MARKETOtevírá v 15:30
S&P 500-0,05 %
NASDAQ+0,13 %
DOW JONES-0,65 %
PX-0,02 %
ČEZ+0,16 %
NVIDIA+1,78 %

Eric Schmidt odstoupí z funkce předsedy představenstva holdingu Alphabet

Předseda představenstva technologického holdingu Alphabet Eric Schmidt odstoupí z funkce, v rámci společnosti ale bude dále působit jako technický poradce.

Redakce IW
Redakce IW
21. 12. 2017 | 23:49
Alphabet (Google)

Nový šéf společnosti by měl být jmenován v lednu. Schmidt bude zatím působit jako technický poradce pro vědu a technologie.

Eric Schmidt přišel do Googlu v roce 2001 a pomohl společnosti vyrůst ze startupu v Silicon Valley v globálního technologického lídra. V roce 2015 se Google v rámci restrukturalizace stal součástí nově vzniklého holdingu Alphabet.

Zdroj: MarketWatch, ČTK

Podívejte se na aktuální video

Alphabet (Google)Management
Sdílejte:

Doporučujeme

Nenechte si ujít

Nervozita na Wall Street: Americké akcie zahajují čtvrtý rok býčího trendu učebnicově, situace připomíná rok 1998

Nervozita na Wall Street: Americké akcie zahajují čtvrtý rok býčího trendu učebnicově, situace připomíná rok 1998

14. 11.-Petr Novotný, Andrej Rády
Americké akcie