US MARKETOtevírá v 15:30
S&P 500-0,27 %
NASDAQ-0,32 %
DOW JONES-0,10 %
PX-0,26 %
ČEZ+0,47 %
NVIDIA+2,50 %

Svět v roce 2021: Pro úspěch bude důležité stavět byznys v souladu s velkými globálními trendy, říká Rudolf Čihák z IdeaSense

Redakce IW
Redakce IW
8. 12. 2020 | 12:39
Trendy

Ekologičtější energetika, udržitelnost a decentralizace finančního systému. To jsou trendy, které na prahu roku 2021 má smysl sledovat při úvaze o dalším rozvoji byznysu, případně rovnou zakládání nového. Rudolf Čihák ze společnosti IdeaSense v debatě s Romanem Chlupatým ze Save & Capital vedle zmíněných trendů nabídl také několik stručných rad, jak se v náročné době "nezbláznit z práce".

Série "Svět v roce 2021" volně navazuje na ekonomické fórum Kostelec 2020, na němž přední experti na ekonomiku, byznys a riziko diskutovali výzvy a příležitosti ve světě v době (po)koronavirové. Záznam celého "českého Davosu" najdete ZDEKromě dalších částí rozhovoru Romana Chlupatého s Rudolfem Čihákem vám v rámci série do konce roku nabídneme mimo jiné výhled pro oblast mezinárodních vztahů a (geo)politiky.

Byznys a podnikáníEkologie a životní prostředíEnergetikaKryptoměnyTrendyVýhled na rok 2021
Sdílejte:

Nenechte si ujít

Hra s ohněm? Akcie jsou extrémně drahé, varuje Buffettův oblíbený indikátor

Hra s ohněm? Akcie jsou extrémně drahé, varuje Buffettův oblíbený indikátor

29. 9.-Andrej Rády
Americké akcie