US MARKETOtevírá v 15:30
S&P 500+0,13 %
NASDAQ-0,21 %
DOW JONES+0,16 %
PX+0,35 %
ČEZ-1,00 %
NVIDIA-2,47 %

V Praze došlo k výbuchu v bytě palestinského velvyslance

V pražském bytě palestinského velvyslance Jamala Muhammada Jamala došlo před polednem k výbuchu. "Mohu potvrdit, že v rezidenci palestinského diplomata došlo k výbuchu," sdělila k události policejní mluvčí Andrea Zoulová.

Redakce IW
Redakce IW
1. 1. 2014 | 14:50
Česká republika

Rezidence velvyslance Jamala Muhammada Jamala se nachází ve čtvrti Suchdol. Spekulace o nástražném výbušném systému se prozatím nepotvrdily. Nejmenované zdroje hovoří o možnosti výbuchu v důsledku neodborné manipulace s pyrotechnikou.

"Záchranáři převezli z Internacionální ulice vážně zraněného 56letého muže. Byl v umělém spánku, jeho základní životní funkce byly stabilizovány. Sanitka jej převezla do vojenské nemocnice. Dále byla z důvodů nadýchání se zplodin a stresové reakce odvezena do Motola 52letá žena," uvedla mluvčí pražské záchranné služby Jiřina Ernestová.

Na místě operují policejní složky, hasiči a pyrotechnici.

Zdroj: BBC, iDnes.cz

Česká republika
Sdílejte:

Doporučujeme

Nenechte si ujít

Je AI už bublina, nebo stále příležitost století? Na konferenci Market Mood padly odpovědi

Je AI už bublina, nebo stále příležitost století? Na konferenci Market Mood padly odpovědi

22. 10.-Michaela Nováková, Vendula Pokorná
Investiční portfolio