US MARKETOtevírá v 15:30
S&P 500+0,30 %
NASDAQ+0,17 %
DOW JONES+0,86 %
PX+0,82 %
ČEZ+0,00 %
NVIDIA-0,18 %

Petr Koblic: Biden jako prezident bude muset balancovat mezi extrémy v demokratické straně, byznys by měl těžit z politického patu

Redakce IW
Redakce IW
14. 12. 2020 | 17:51
Joe Biden

Demokratický prezident a republikánská většina v Senátu jsou kombinace, která by měla nechat americkému byznysu relativně volné ruce. Pro ekonomiku by to měla být příznivá situace, uvedl generální ředitel BCPP Petr Koblic v rámci debaty z cyklu ABCD investora, jejímž autorem je Roman Chlupatý ze Save & Capital.

Na další debatu z cyklu ABCD investora se můžete těšit v pondělí 4. ledna 2021. Podrobnosti v průběhu prosince najdete na Investičním webu a na www.azinvestora.info. Tento web také již brzy nabídne podrobné informace a možnost registrace na Investiční fórum 2021, které se bude konat 6. ledna 2021, a to výjimečně on-line. Půjde o den plný výhledů na to, co nás čeká na trzích, a navazujících investičních tipů a triků.

Aktualita pro rok 2026

Americká ekonomikaJoe BidenPetr KoblicRozhovorSpojené státy americké (USA)
Sdílejte:

Nenechte si ujít

Akciový býčí trend jako americký národní zájem? Nedivte se!

Akciový býčí trend jako americký národní zájem? Nedivte se!

27. 11.-Andrej Rády
Americké akcie