Akciové nápady na příští dny: SunPower a Green Plains
|

Akciové nápady na příští dny: SunPower a Green Plains

Tento týden naše analytiky sestavující newsletter Breakout Trader zaujaly akcie společností SunPower, Green Plains, ADVA Optical Networking a PostNL a také iShares Oil & Gas Exploration & Production UCITS ETF.

Technická analýza Akciové tipy Investiční tipy Trading Spekulace Americké akcie

Dojde k poklesu ceny akcií SunPower?

Akcie společnosti SunPower patřily v posledních týdnech mezi nejztrátovější tituly na Wall Street. Proto vidíme dobrou příležitost na otevření SHORT obchodu.

Technická korekce do LONG směru po prudkém propadu se zaráží o klouzavý průměr. Vidíme hned další velkou červenou svíci, která ukazuje na to, že prodávající jsou stále při chuti.

Prodejní limitní pokyn nastavujeme na 7,80 USD, stop-loss pokládáme nad poslední maximum na 8,35 USD a se ziskem míříme těsně pod 6,00 USD. S limitovaným rizikem cílíme na pohyb o 25 %.

SunPower - technická analýza (25. 6. 2018)

Prorazí akcie Green Plains aktuální formaci?

Společnost Green Plains je jednou ze tří největších firem, které se specializují na výrobu ethanolu. Nedávno titul prolomil důležitou hladinu rezistence na 19,50 USD a zažehl nové nákupní momentum.

Z dlouhodobějšího hlediska jsou akcie v růstovém trendu a nyní korigují ke zmíněné úrovni. Klouzavé průměry drží titul vysoko, z technického hlediska se tedy rýsuje nákupní signál.

Nákupní pokyn nastavujeme na 21,05 USD. Stop-loss pokládáme pod 19,50 USD, kde je support, se ziskem míříme na 25,90 USD. Obchod nabízí zajímavý poměr rizika a zisku.

Green Plains - technická analýza (25. 6. 2018)

Kompletní analýza s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu

Chcete podrobné analýzy s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu pro všechny výše zmíněné tituly? Registrujte se k odběru investičního newsletteru Breakout Trader, a to zdarma a bez závazků.

CHCI ODEBÍRAT NEWSLETTER BREAKOUT TRADER

Investiční newsletter Breakout Trader nabízí každý týden pět investičních analýz. Jedná se o analýzu čtyř světových akcií a jednoho ETF. Analýzy obsahují konkrétní úrovně vstupu i výstupu (stop-loss i cílové ceny). Komplexní krátkodobá analýza jednotlivých titulů přibližuje investorům strategii zkušených investičních profesionálů.

Upozornění: Všechny úrovně vstupů i výstupů z obchodů vycházejí z osobních strategií autorů newsletteru a mají pouze informativní charakter. Neměly by být chápány jako specifická nákupní a prodejní doporučení, ale jako podklad pro další analýzu se zohledněním investičních možností a zkušeností. Ujistěte se, že znáte podmínky investičního newsletteru.