Burzovní kalendář (3. 8. - 7. 8. 2020)

Výsledková sezóna ve Spojených státech má vrchol za sebou, investoři se tak nyní obrátí k Evropě. Na pražské burze se výsledky pochlubí Komerční banka a O2 Czech Republic. Zasedat budou centrální banky Británie, ČR a Austrálie a z makrodat se investoři zaměří na finální červencové indexy nákupních manažerů a data z trhu práce Spojených států.

Ohlédnutí

Akcie zakončily uplynulý týden smíšeně. Ve Spojených státech se index Dow snížil o 0,16 %, S&P 500 se ale zvýšil o 1,73 % a Nasdaq Composite přidal 3,69 %. Panevropský index STOXX Europe 600 klesl o téměř 3 %, FTSE 100 odepsal zhruba 3,7 %, DAX se snížil o přibližně 4 % a CAC 40 přišel o 3,5 %. Akcie na pražské burze za celý týden podle indexu PX ztratily 3,6 %.

Komponenty indexu S&P 500 v týdnu do 31. července 2020

Americké akcie v pátek, za celý týden i měsíc posílily, v závěru července hnaly indexy výše cenné papíry Applu, Facebooku a Amazonu
Akcie ve Spojených státech v pátek posílily. K růstu přispělo hlavně zpevňování cenných papírů technologických podniků podpořené hospodářskými výsledky za uplynulé čtvrtletí. Zisk indexů S&P 500 a Dow však zbrzdila nejistota kolem další vládní pomoci v souvislosti s koronavirem.
Evropské akcie v pátek v obavě z druhé vlny koronaviru klesly, zlevnily také za celý týden a poprvé od března i za celý měsíc
Evropské akciové trhy uzavřely poslední červencové obchodování v červených číslech. Ekonomika eurozóny podle předběžných údajů Eurostatu klesla ve druhém čtvrtletí proti předchozímu kvartálu o rekordních 12,1 %. V minusu akciové indexy skončily také za celý týden i za celý červenec.
Pražská burza v pátek po osmi poklesech v řadě posílila, za týden index PX klesl o 3,6 %
Pražská burza v pátek po osmi poklesech v řadě zpevnila, index PX stoupl o 0,65 % na 882,67 bodu. Nahoru ho táhly zejména akcie technologické společnosti Avast, které zdražily o více než čtyři procenta. Dařilo se také pojišťovně VIG, mírně si polepšil i energetický gigant ČEZ. Naopak dál ztrácely bankovní tituly a pohoršil si i operátor O2.

Z ekonomických dat investoři vyhodnocovali ve Spojených státech mimo jiné objednávky zboží dlouhodobé spotřeby, zprávu o HDP za druhé čtvrtletí nebo index spotřebitelské důvěry Michiganské univerzity. Čína na trh poslala indexy nákupních manažerů ve výrobě i v sektoru služeb a Německo zveřejnilo indexy podnikatelské nálady Ifo nebo maloobchodní tržby. Data o HDP vyšla také v ČR a souhrnnou zprávu pro eurozónu a celou EU zveřejnil také Eurostat.

Americká ekonomika ve druhém čtvrtletí zažila historický propad, HDP se v přepočtu na celý rok zřítil o 32,9 %
Americká ekonomika ve druhém čtvrtletí kvůli dopadům šíření koronaviru zažila nejhlubší propad v zaznamenané historii. Americké ministerstvo obchodu ve čtvrtek oznámilo, že hrubý domácí produkt se v přepočtu na celý rok podle předběžných údajů snížil o 32,9 %, a to zejména kvůli citelnému propadu spotřebitelských výdajů.
Ekonomika EU ve druhém čtvrtletí klesla o rekordních 11,9 %
Ekonomika Evropské unie zaznamenala ve druhém čtvrtletí rekordní propad, za kterým jsou zejména opatření proti šíření koronaviru. Hrubý domácí produkt se proti předchozím třem měsícům snížil o 11,9 %, v meziročním srovnání pak o 14,4 %. Ukázal to rychlý odhad, který v pátek zveřejnil statistický úřad Eurostat. Evropa tak při použití srovnatelné metodiky výpočtu ve čtvrtletí zažila hlubší hospodářský propad než Spojené státy.
Česká ekonomika ve druhém čtvrtletí zažila rekordní propad, HDP meziročně klesl o 10,7 %
Česká ekonomika v druhém čtvrtletí klesla meziročně o 10,7 % a mezičtvrtletně o 8,4 %. Vyplývá to z předběžného odhadu vývoje hrubého domácího produktu, který v pátek zveřejnil Český statistický úřad. HDP se propadl nejvíce v historii samostatné České republiky. Vliv na to měla restriktivní opatření proti šíření koronaviru.

Měnový výbor americké centrální banky ponechal základní úrokovou sazbu v rozpětí 0-0,25 %. Fed v prohlášení zopakoval, že je připraven k dosažení svých cílů využívat všechny nástroje, které má k dispozici. Centrální banka USA rovněž slíbila, že bude pokračovat v nákupech aktiv "minimálně dosavadním tempem". Měsíčně by tak měl Fed nakupovat vládní dluhopisy za 80 miliard dolarů a cenné papíry kryté hypotékami za 40 miliard dolarů.

Investoři stále sledovali rovněž vývoj pandemie covidu-19. Wuchanským koronavirem se ve světě nakazilo již kolem 18 milionů lidí, počet úmrtí v souvislosti s ním překročil 685 tisíc a počet uzdravených stoupl na 10,5 milionu. Nejhorší situace je z hlediska počtu nakažených stále v USA, kde evidují více než 4,6 milionu případů, následují Brazílie (2,7 milionu, 93,5 tisíce obětí) a Indie (1,75 milionu, 37 tisíc obětí).

Do výsledkové sezóny na Wall Street přispěly například firmy Pfizer, 3M, McDonald's, Visa, Boeing, General Electric, General Motors, Facebook, QUALCOMM, Procter & Gamble, Kraft Heinz, Mastercard, Ford Motor, Apple, Amazon, Merck & Co, ExxonMobil, Chevron nebo Caterpillar. V Evropě výsledkovou mozaiku doplnily Ryanair Holdings, SAP, Deutsche Bank, BASF, Barclays, Rio Tinto, GlaxoSmithKline, Volkswagen, Airbus, Assicurazioni Generali, Credit Suisse Group, AstraZeneca, Anheuser-Busch InBev, Nestlé, Danone, Royal Dutch Shell, BNP Paribas či Fiat Chrysler Automobiles. Ve Spojených státech výsledky celkově zveřejnilo kolem 180 firem z indexu S&P 500.

Zisk i tržby firmy Apple v době pandemie vzrostly, společnost oznámila štěpení akcií v poměru čtyři za jednu
Společnosti Apple stoupl ve fiskálním třetím čtvrtletí zisk o 12 % na 11,3 miliardy USD. Tržby se za tři měsíce do konce června zvýšily o 11 % na 59,7 miliardy USD. Výsledky překonaly očekávání analytiků a tržby rostly ve všech kategoriích a geografických segmentech. Společnost rovněž oznámila, že plánuje rozdělení akcií, aby byly cenově dostupnější pro více investorů.
Amazonu ve druhém čtvrtletí vzrostl zisk na rekordních 5,2 miliardy dolarů
Technologické společnosti Amazon ve druhém čtvrtletí vzrostl zisk na 5,2 miliardy dolarů. Ačkoli firma nevylučovala, že kvartál uzavře se ztrátou, protože za ochranné pomůcky pro zaměstnance a další opatření kvůli pandemii covidu-19 utratila čtyři miliardy dolarů, vykázala nakonec rekordní zisk za 26 let své existence. Lidé se vlivem karanténních opatření více uchylovali k nakupování prostřednictvím internetu.
Alphabetu ve druhém čtvrtletí poprvé klesly tržby, zisk se společnosti snížil o 30 %
Americké společnosti Alphabet, která je majitelem internetové firmy Google, poprvé klesly čtvrtletní výnosy. Pokles byl sice velmi nízký, naznačuje však oslabení trhu s reklamou a zároveň připomíná, že ekonomika bojuje s mnohem většími problémy, než tomu bylo v době krize v roce 2009. Zisk společnosti se ve druhém čtvrtletí propadl meziročně o 30 % na 6,96 miliardy USD.
Facebooku se ve druhém čtvrtletí zdvojnásobil zisk na 5,18 miliardy dolarů
Americké internetové společnosti Facebook se ve druhém čtvrtletí zdvojnásobil čistý zisk na 5,18 miliardy dolarů z 2,62 miliardy dolarů před rokem. Hospodářské výsledky předčily očekávání analytiků. Během pandemie, kdy prudce stoupl provoz na internetu, využívalo cílené reklamy více firem.

"Technologická společnost AMD pokračuje ve zmrtvýchvstání, za poslední týden její akcie posílily o 13 %, a to především na vlně dobrých výsledků za druhé čtvrtletí. Naopak konkurenční Intel si prochází peklem. Během konferenčního hovoru k hospodářským výsledkům přiznal, že u nové generace čipů dojde k půlročnímu zpoždění, a na investory toho začalo být příliš. Akcie od zveřejnění výsledků ztratily přes 20 %. Z dlouhodobého hlediska mají AMD a Intel za sebou zajímavou minulost, ve které se jedné společnosti vždy podařilo vytlačit tu druhou, ale přesto se obě udržely. Krizí si prošla naposledy AMD, a to v roce 2015. Od té doby posílily akcie firmy o více než 4 000 %. Intel za stejné období přidal 'jen' asi 60 %. Když porovnáme situaci od roku 1990, Intel má na svém kontě 6 800% růst, AMD pak 1 900% zpevnění," napsal Martin Luňáček z robo-advisory platformy Portu.

"Zmrtvýchvstání zažívá i Kodak. Společnost, která výrazné úspěchy slavila naposledy v době svitkových filmů, se pustila do boje proti koronaviru. Od americké vlády dostala 800 milionů dolarů na výrobu složek pro léky na covid-19 a její akcie vyrazily vzhůru. S procenty se netroškařilo, a cena tak vyletěla o více než 1 200 %," doplnil Luňáček.

Na pražské burze zveřejnily výsledky hospodaření v pátek Erste Group Bank a MONETA Money Bank. MONETA Money Bank vykázala za první pololetí čistý zisk 1,2 miliardy Kč. Meziročně tak bance zisk klesl o 40,4 % z 2,01 miliardy Kč. Za samotné druhé čtvrtletí, které poprvé zahrnuje i výsledky akvírovaných aktiv Wüstenrotu, vykázala MONETA zisk 469 milionů Kč proti 1,03 miliardy Kč o rok dříve. Za první pololetí vykázala skupina růst čistého úrokového příjmu i zisku z finančních operací a meziročně zhruba stejné příjmy z poplatků a provizí, avšak mimořádně vysoké náklady na rizika v souvislosti s covidem-19.

Rakouské bankovní skupině Erste v prvním pololetí spadl čistý zisk meziročně o 59,9 % na 293,8 milionu eur. Erste zaúčtovala opravné položky ve výši 675,4 milionu eur, zatímco za loňské první pololetí vykázala rozpuštění opravných položek v objemu 42,8 milionu eur.

Desítky milionů lidí, kteří v USA přišli kvůli koronavirové krizi o práci, zatím další dodatečnou podporu v nezaměstnanosti nedostanou. Vládní program, který jim umožnil dostávat navíc 600 dolarů týdně, skončil a demokraté a republikáni se nedokázali dohodnout na podmínkách, které by platnost programu dovolily prodloužit. Další jednání nicméně mají v plánu. Zejména republikáni tvrdí, že dávky byly příliš štědré a část lidí odrazovaly od hledání práce.

Kurz bitcoinu se zhruba čtvrt roku pohyboval v pásmu 9 000 až 10 000 dolarů. Tento týden ovšem přišel prudký odraz a růst nad 11 000 dolarů. Dařilo se také ethereu, ripplu, litecoinu nebo bitcoinu SV a bitcoinu cash.

Výhled

Také v nadcházejícím týdnu budou investoři pozorně sledovat vývoj pandemie nemoci covid-19. Náladu na trhu budou ale určovat i data z ekonomiky a také pokračující výsledková sezóna. Ve Spojených státech už bude kvartální hospodářská čísla reportovat méně firem, iniciativu tak převezme Evropa, kde dojde mimo jiné na výsledky NN, KBC, Société Générale či ING.

"Pokračující růst počtu nakažených vedl v uplynulém týdnu k doporučením některých vlád občanům necestovat do vybraných zemí (například Velká Británie a Německo vůči Španělsku). To přispělo ke stresu v některých částech akciového trhu. Očekáváme tedy, že budou trhy nadále citlivě reagovat na vývoj nákazy v USA a v Evropě," napsal analytik Pavel Ryska z J&T Banky.

Hospodářské výsledky v nadcházejícím týdnu představí v USA mimo jiné společnosti AIG, Walt Disney, Fox, CVS Health, MetLife, CenturyLink, Bristol-Myers-Squibb, ViacomCBS, Mylan, NVIDIA, News Corp, Kohl's, T-Mobile US, Booking Holdings nebo NortonLifeLock a v Evropě mimo jiné Heineken, Société Générale, Accor, Ahold Delhaize, AXA, NN Group, ING Groep, Crédit Agricole či KBC. Na pražské burze výsledky zveřejní v pondělí Komerční banka a v pátek O2 Czech Republic.

Očekávané výsledky světových firem v týdnu od 3. srpna
Které světové firmy představí výsledky hospodaření za uplynulý kvartál v týdnu od 3. srpna a jaké zisky v rámci indexů S&P 500 a STOXX Europe 600 očekávají analytici?

Analytici oslovení agenturou Refinitiv čekají, že firmy z indexu S&P 500 vykážou za druhé čtvrtletí meziroční propad zisků o 37,3 % při poklesu tržeb o 10,4 %. Ještě na začátku roku přitom čekali růst zisků o 7,2 %.

Podle analytika Milana Lávičky z J&T Banky vykáže Komerční banka za druhé čtvrtletí na úrovni čistého zisku výrazný pokles (-46 %) způsobený propadem příjmů a nárůstem rizikových nákladů. "Za druhé čtvrtletí čekáme propad čistého úrokového výnosu o 7 % na 5,44 miliardy Kč s tím, že ve druhé polovině roku by pokles měl být ještě o něco výraznější. Restriktivní opatření a prakticky zastavení ekonomiky se ještě výrazněji projeví ve výnosech z poplatků, kde očekáváme propad o 16 %. Provozní náklady by měly zůstat relativně pod kontrolou. Na rozdíl od některých jiných finančních domů Komerční banka v prvním kvartálu nevytvářela výrazné opravné položky, o to vyšší tak zřejmě budou nyní. V projekci počítáme s tvorbou opravných položek ve výši 1,3 miliardy Kč, respektive 79 bazických bodů. Další vysoké rizikové náklady lze očekávat i ve druhé polovině roku," napsal Lávička.

Telekomunikační společnost O2 Czech Republic podle analytiků z J&T Banky zveřejní výsledky, ve kterých pokles příjmů z roamingu a prodeje hardwaru bude částečně kompenzován vyššími výnosy z fixních linek v České republice. Ve srovnání s výsledky tuzemských bank by měla být čísla O2 Czech Republic v meziročním srovnání podstatněji stabilnější.

"Očekáváme mírný meziroční růst tržeb na 9,77 miliardy Kč (+0,2 %). Další kontrola nákladů by měla přispět k mírnému navýšení EBITDA marže na 32,7 % (+0,4 procentního bodu). Absolutní zisk EBITDA by měl vzrůst o 1,6 % na 3,2 miliardy Kč. Čistý zisk by pak měl být téměř beze změny na 1,37 miliardy Kč," uvedl analytik Milan Vaníček z J&T Banky.

Analytik Petr Bártek z České spořitelny odhaduje, že v druhém čtvrtletí kvůli dopadům karantén na příjmy z roamingu a prodeje zařízení klesly firmě tržby o 1-2 % na zhruba 9,63 miliardy Kč. To však podle něj bylo z velké míry vyváženo rostoucím domácím datovým provozem a zlepšením trendu v hlasovém provozu (také kvůli covidu-19). "Odhadujeme, že firma znatelně zvýšila EBITDA marži vlivem nižšího podílu nízkomaržových prodejů hardwaru, poklesu roamingových plateb a úspor z nedávné IT transformace a investic do sítě na Slovensku. Na úrovni EBITDA a čistého zisku tak očekáváme mírný růst výsledku na 3,23 miliardy Kč, respektive 1,44 miliardy Kč, zatímco konsensus (podle údajů O2) očekává víceméně stabilní EBITDA i čistý zisk na úrovni 3,16 miliardy Kč a 1,37 miliardy Kč," napsal Bártek.

Z ekonomických údajů budou investoři vyhodnocovat finální červencové indexy nákupních manažerů, tržby maloobchodních prodejců v eurozóně, americkou, německou a čínskou obchodní bilanci, průmyslovou výrobu Německa nebo data z amerického trhu práce. Sada dat vyjde i v Česku - vedle PMI bude trh vyhodnocovat bilanci rozpočtu, maloobchodní tržby, průmyslovou výrobu nebo obchodní bilanci.

Zasedat budou v týdnu Česká národní banka, Bank of England a centrální banka Austrálie. Ve všech třech případech se očekává potvrzení nastavení úrokových sazeb, základní sazba v Austrálii a ČR by tak měla zůstat na 0,25 % a v Británii na 0,1 %.

"Červenec proběhl navzdory netradičním podmínkám v souladu s historickými standardy, a dokonce se solidním ziskem 5,51 %. Díky tomu se S&P 500 po pěti měsících vrátil do plusu od začátku roku. Trh podporují velké technologické firmy, které v týdnu oznámily dobré hospodářské výsledky. Obchodování je dále ovlivňováno zprávami o vývoji vakcíny na covid-19 a podporou ekonomiky ze strany centrálních bank a vlád, a to odsouhlasenou i předpokládanou, aktuální makrodata jako kdyby neměla žádnou váhu," napsal v pravidelném technickém komentáři k dění na americkém akciovém trhu opční obchodník Josef Košťál.

Index S&P 500 - technická analýza

Výhled pro jednotlivé dny

Na poli makrodat bude pondělí patřit finálním červencovým indexům nákupních manažerů ve zpracovatelském sektoru. Spojené státy přidají odpoledne ještě zprávu o stavební výrobě a večer statistiku prodeje aut. Hospodářské výsledky zveřejní v Evropě společnosti Heineken a Société Générale, na Wall Street mimo jiné Marathon Petroleum, Tyson Foods, Loews, Noble Energy, AIG a Mosaic a na pražské burze Komerční banka.

V noci na úterý bude australská centrální banka jednat o nastavení sazeb a dopoledne eurozóna přidá zprávu o výrobní inflaci. V zámoří odpoledne vyjde ještě zpráva o továrních objednávkách a ISM index aktivity pro oblast New Yorku. Do výsledkové sezóny přispěje v Evropě společnost Accor a ve Spojených státech Walt Disney, Fox nebo Devon Energy.

Ve středu budou vycházet finální indexy nákupních manažerů v sektoru služeb za červenec. Česko a později i eurozóna zveřejní zprávu o tržbách maloobchodních prodejců a v Americe se investoři zaměří na zprávy o tvorbě pracovních míst v soukromém sektoru a o obchodní bilanci. Výsledkovou mozaiku doplní v Evropě Ahold Delhaize a za oceánem CVS Health, Humana, Moderna, Perrigo, Ralph Lauren, MetLife nebo CenturyLink a Marathon Oil.

Ve čtvrtek budou trhy čekat na výstupy z měnověpolitických zasedání Bank of England a České národní banky. O pozornost se však přihlásí i německé tovární objednávky a ve Spojených státech pravidelná týdenní zpráva o počtu žádostí o podporu v nezaměstnanosti. V ČR vyjdou data o průmyslové výrobě a mezinárodním obchodu. Do výsledkové sezóny v Evropě přispějí společnosti Novo Nordisk, AXA, NN Group, ING Groep, Crédit Agricole a KBC a ve Spojených státech Bristol-Myers-Squibb, ViacomCBS, Mylan, NVIDIA, News Corp, Kohl's, T-Mobile US, Booking Holdings nebo NortonLifeLock.

Noc na pátek bude patřit čínské obchodní bilanci a dopoledne německé obchodní bilanci a průmyslové výrobě a indexu cen britských domů od banky Halifax. Odpoledne Spojené státy odtajní zprávu z trhu práce za červenec a údaje o velkoobchodních zásobách. Hospodářská čísla v USA zveřejní firmy Ventas nebo Kimco.

Ekonomický kalendář

Z makroekonomického výhledu Komerční banky:

  • Česká ekonomika nabídne v průběhu týdne velké množství indikátorů, které by měly potvrdit její pokračující ožívání. Další pozitivní signál o vývoji hospodářství by měl přijít hned v pondělí, kdy bude zveřejněn červencový index nákupních manažerů ze zpracovatelského průmyslu. Ten by se podle nás měl po půl roce dostat na hranici 50 bodů. Zvyšující se důvěra ve výrobním sektoru odráží zlepšující se podmínky pro odbyt zboží a služeb. To potvrzují i výsledky maloobchodních prodejů.
  • Tržby maloobchodních prodejců v ČR podle našeho odhadu v červnu navázaly na slibná květnová čísla a meziročně vzrostly o 3,7 %. Oproti loňskému roku však i nadále zaostávají prodeje motorových vozidel. K obnovené poptávce v tuzemské ekonomice přispívá stále nad očekávání dobrá situace na trhu práce, když nezaměstnanost vzrostla v minulých měsících jen mírně.
  • V červenci by podle naší prognózy podíl nezaměstnaných osob měl v ČR vzrůst jen nepatrně na 3,8 %. K příznivému vývoji významně přispívá vládní program Antivirus, který v případě nedostatku poptávky po produkci pomáhá firmám financovat část mzdových nákladů.
  • Ve srovnání se spotřebitelským sektorem je oživení ve výrobním sektoru v ČR skromnější. Průmyslová produkce tak byla proti loňskému roku s největší pravděpodobností nižší i v červnu. Její propad se však podle nás zmírnil na 12,2 %. Úplnému obnovení průmyslové produkce na předkrizovou úroveň brání nedostatečná poptávka po výrobních statcích, a to především ta ze zahraničí. To se týká jak zboží investiční povahy, jako jsou výrobní stroje, tak statků dlouhodobé spotřeby, jakými jsou například automobily. Meziměsíční nárůst produkce v průmyslu by se měl odrazit ve zlepšení obchodní bilance, jejíž přebytek se podle nás zvýší na 8,9 miliardy Kč. V meziročním poklesu setrvá také české stavebnictví. Stejně jako v průmyslu ale dojde k zmírnění poklesu.
  • Ve čtvrtek zasedá Česká národní banka, změnu úrokových sazeb však neočekáváme. Dosud příznivý vývoj ekonomiky ČR dovoluje centrální bance vyčkávat. Nejzajímavější tak zřejmě bude její nová prognóza.
  • Červencové indikátory PMI v pondělí přijdou také z Německa a z celé eurozóny. Zde nicméně již půjde o finální čísla, která podle očekávání trhu jen potvrdí předběžné odhady. Ty v obou případech dosáhly 50 bodů, a stvrdily tak další nárůst optimismu v podnikatelském sektoru.
  • Podobně jako v ČR je také v ostatních evropských státech oživení ve spotřebitelském sektoru výraznější než v průmyslových odvětvích. To by měly potvrdit i červnové maloobchodní tržby za eurozónu jako celek, které podle očekávání trhu již dosáhly předkrizové úrovně.
  • Pro další vývoj české ekonomiky je dobrou zprávou také to, že známky oživení vykazuje i ekonomika našeho nejvýznamnějšího obchodního partnera. Německá průmyslová produkce podle našeho odhadu svůj meziroční pokles zmírnila z květnových 19,3 % na červnových 8,8 %. K dalšímu nárůstu produkce ve výrobním segmentu by mělo dojít také v červenci, indikací by pro to měl být červnový vývoj tamních továrních objednávek. Se zotavením poptávky se očekává rovněž obnovení růstu některých cen. Ty průmyslové podle trhu vykážou v eurozóně nárůst o 0,6 % meziměsíčně, vliv však budou mít hlavně vyšší ceny ropy.
  • Známky oživení hlásí i americká ekonomika, a to i přes rychle se šířící nákazu koronavirem. Vzrůst by v pondělí znovu měl index ISM ze zpracovatelského průmyslu, který se už v červnu dostal nad 50 bodů. Dobrá nálada v americkém průmyslu tak pravděpodobně převládala i v červenci. Z USA tento týden dorazí také řada důležitých ukazatelů z trhu práce. Ty by měly ukázat na obnovenou tvorbu pracovních míst a s tím související pokles míry nezaměstnanosti. Ta podle našich odhadů v červenci klesla na 9,7 % z předchozích 11,1 %.
Burzovní kalendář
Přestat sledovat
25. 2. 2021 21:31
ABCD investora: Tipy na výběr akcií (nejen) ve středoevropském regionu
Akcie ČR
Přestat sledovat
Akciové tipy
Přestat sledovat
Americké akcie
Přestat sledovat
Evropské akcie
Přestat sledovat
Investiční strategie
Přestat sledovat
Investiční tipy
Přestat sledovat
Large caps
Přestat sledovat
Rozhovor
Přestat sledovat
Small caps
Přestat sledovat
Střední a východní Evropa
Přestat sledovat
Světové akcie
Přestat sledovat
1. 3. 2021 12:21
Úspěšný byznys vs. narůstající nejistota: Myslete na nemyslitelné!
Byznys a podnikání
Přestat sledovat
Koronavirus
Přestat sledovat
Rozhovor
Přestat sledovat
27. 2. 2021 20:31
Vladimír Vávra (WOOD & Company): Na americkém trhu probíhá spíše rotace, k hlubší korekci nevidím…
Akcie ČR
Přestat sledovat
Americké akcie
Přestat sledovat
Evropské akcie
Přestat sledovat
Expertní tržní výhledy
Přestat sledovat
Investiční tipy
Přestat sledovat
Rozhovor
Přestat sledovat
Světové akcie
Přestat sledovat
WOOD & Company
Přestat sledovat
26. 2. 2021 12:21
Česko v roce 2030: Moderní trendy člověka ze služeb hned tak nevytlačí, věří ekonom David Marek
Česká ekonomika
Přestat sledovat
Česká republika
Přestat sledovat
Rozhovor
Přestat sledovat
Přestat sledovat