US MARKETOtevírá v 15:30
S&P 500+0,79 %
NASDAQ+1,15 %
DOW JONES+1,01 %
PX+0,74 %
ČEZ+0,31 %
NVIDIA+2,21 %

Daimler spouští internetový prodej vozů Mercedes

Německý automobilový koncern Daimler spouští vlastní internetovou prodejnu. Zákazníci si v ní od úterý budou moci objednat čtyři modely značky Mercedes s přednastavenou výbavou. Ceny vozů budou nicméně stejné jako u klasických prodejců. Informovala o tom v pondělí agentura DPA.

Redakce IW
Redakce IW
2. 12. 2013 | 15:55
Auta

Internetový prodej je podle automobilky součástí nové odbytové strategie. Internetový obchod bude mít na starosti pobočka Mercedesu v Hamburku, samotné dodávky objednaných vozů budou zajišťovat jednotliví prodejci po celém Německu.

Domácí konkurent BMW již prostřednictvím internetu prodává svůj nový elektromobil i3. Šéf německého prodeje BMW Roland Krüger v létě uvedl, že firma uvažuje o širším využívání internetu při prodeji svých vozů.

Zdroj: ČTK

AutaDaimler Truck Holding
Sdílejte:

Doporučujeme

Nenechte si ujít

Akciový trh je asymetricky nakloněný býkům, chce to ale někdy hodně pevné nervy

Akciový trh je asymetricky nakloněný býkům, chce to ale někdy hodně pevné nervy

20. 10.-Andrej Rády
Akciový trh