US MARKETOtevírá v 15:30
S&P 500+0,26 %
NASDAQ+0,61 %
DOW JONES+0,09 %
PX+0,52 %
ČEZ+0,15 %
NVIDIA-2,47 %

Zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg je na návštěvě v Praze

Redakce IW
Redakce IW
24. 5. 2013 | 14:20
Mark Zuckerberg

Zakladatel sociální sítě Facebook a jeden z 30 nejbohatších lidí planety Mark Zuckerberg je na návštěvě Prahy. Jeho fotografie s manželkou z ulic českého hlavního města kolují na sociálních sítích.

Do Prahy Zuckerberg zřejmě přiletěl z Varšavy, kde absolvoval jednání s polským ministrem pro administraci a digitalizaci Michalem Bonim. Podle serveru ZDNet spolu hovořili o významu IT odvětví v Polsku a pozici tamních programátorů na světovém trhu.

V Praze Zuckerberg možná tráví roční výročí své svatby. Loni v květnu se oženil, při malém rodinném obřadu v kalifornském Palo Altu si vzal svou dlouholetou přítelkyni Priscillu Chanovou. Informace o svatbě novomanželé zveřejnili úpravou svých statusů na Facebooku.

Je načase si Facebook "odebrat z přátel"?

Je načase si Facebook "odebrat z přátel"?

Zdroj: ČTK

Mark Zuckerberg
Sdílejte:

Doporučujeme

Nenechte si ujít

Americké akcie: Růst tažený těmi největšími? To nezní špatně!

Americké akcie: Růst tažený těmi největšími? To nezní špatně!

30. 10.-Andrej Rády
Americké akcie