Akciové nápady na příští dny: BlackBerry a Overstock.com
|

Akciové nápady na příští dny: BlackBerry a Overstock.com

Tento týden naše analytiky sestavující newsletter Breakout Trader zaujaly akcie společností Overstock.com, BlackBerry, Heidelberger Druckmaschinen a Koninklijke Ahold Delhaize a také iShares Health Care ETF.

Technická analýza Akciové tipy Investiční tipy Trading Spekulace Americké akcie

Dosáhnou akcie BlackBerry svého březnového maxima?

Ne úplně dobré kvartální výsledky společnosti BlackBerry vedly na konci března k prudkému pádu cen jejích akcií. Titul se ale dokázal celkem rychle stabilizovat a vrátit se téměř na původní hodnoty.

Tento pátek budou opět vyhlášena čtvrtletní data. Bude zajímavé, jak trh zareaguje tentokrát. Konzervativnější investoři by měli určitě počkat na tento den a pozici otevřít až poté. Agresivnější povahy mohou spekulovat na proražení již nyní, protože technicky trh indikuje nákupní signál.

Pozici budeme otevírat limitem na 12,35 USD. Akcie se zarážejí o klouzavý průměr a zároveň o naznačený support. Se ziskem budeme mířit na březnové maximum na 13,30 USD a stop-loss pokládáme těsně pod 12,00 USD.

BlackBerry - technická analýza (18. 6. 2018)

Prorazí akcie společnosti Overstock.com aktuální formaci?

Internetový obchod Overstock byl loni na trhu vyloženě překoupený. Akcie přidaly více než 400 % až do výraznější korekce na začátku roku. Spíše průměrné výsledky hospodaření firmy strhly lavinu výprodejů.

Titul se zarazil až u 30 USD, od té doby je v postranním trendu. Aktuálně cena atakuje hladinu rezistence, po jejímž proražení budeme vstupovat do nákupní pozice.

Nákupní pokyn nastavujeme na 41,70 USD, se ziskem míříme k naznačené oblasti na hladině 63,50 USD. Stop-loss pokládáme pod minimum z posledního týdne, čím získáme velice dobrý poměr rizika a zisku.

Overstock.com - technická analýza (18. 6. 2018)

Kompletní analýza s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu

Chcete podrobné analýzy s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu pro všechny výše zmíněné tituly? Registrujte se k odběru investičního newsletteru Breakout Trader, a to zdarma a bez závazků.

CHCI ODEBÍRAT NEWSLETTER BREAKOUT TRADER

Investiční newsletter Breakout Trader nabízí každý týden pět investičních analýz. Jedná se o analýzu čtyř světových akcií a jednoho ETF. Analýzy obsahují konkrétní úrovně vstupu i výstupu (stop-loss i cílové ceny). Komplexní krátkodobá analýza jednotlivých titulů přibližuje investorům strategii zkušených investičních profesionálů.

Upozornění: Všechny úrovně vstupů i výstupů z obchodů vycházejí z osobních strategií autorů newsletteru a mají pouze informativní charakter. Neměly by být chápány jako specifická nákupní a prodejní doporučení, ale jako podklad pro další analýzu se zohledněním investičních možností a zkušeností. Ujistěte se, že znáte podmínky investičního newsletteru.