Akciové nápady na příští dny: Booking Holdings a RWE
|

Akciové nápady na příští dny: Booking Holdings a RWE

Tento týden naše analytiky sestavující newsletter Breakout Trader zaujaly akcie společností Booking Holdings, Michael Kors, RWE a ABN AMRO a také Xtrackers MSCI Mexico UCITS ETF.

Technická analýza Akciové tipy Investiční tipy Trading Americké akcie Spekulace Evropské akcie RWE

Odrazí se akcie Booking Holdings od podpory?

Booking Holdings je nástupce společnosti Priceline Group, která pouze změnila název. Akciím společnosti provozující oblíbený systém rezervací ubytování se v posledních měsících daří. Naposledy investory potěšily výborné kvartální výsledky, po jejichž oznámení titul vystřelil o téměř 150 USD výše.

V nadcházejících dnech zjistíme, zda mají býci dost sil pro boj s negativní náladou na americkém trhu. Klíčové bude uhájení psychologicky zajímavé hladiny 2 000 USD, která je úrovní 50denního klouzavého průměru. Věříme, že tato hladina zafunguje jako support pro odraz výše.

Pokud by došlo k uzavření pod touto úrovní, strategie by se nepotvrdila. Pokud by naopak došlo k růstu, mohli bychom vstoupit do pozice ve velice výhodném momentu. Vstupní úroveň volíme na 2 100 USD.

Booking Holdings - technická analýza (2. 4. 2018)

Prorazí akcie RWE rezistenci?

Hledání nákupních signálů na německém trhu je v současnosti velice náročné. Pro vstup do dlouhé pozice se nabízejí pouze energetické giganty RWE a E.ON. Německý energetický sektor v posledních týdnech přesvědčil o své síle a vyčlenil se z jinak negativní nálady.

Býci nabrali na síle po ohlášení budoucí spolupráce obou velikánů. Zdá se, že skokový růst z března byl aktuální konsolidací akceptován, a nyní očekáváme další vzestup. Po očekávaném proražení nad konsolidační pásmo by se objevil zajímavý nákupní signál.

Vstupní úroveň se nabízí na 20,31 EUR, což by mělo zamezit problémům při možném falešném proražení. Cílíme na postupné překonání maxim z prosince a následně i z listopadu 2017.

RWE - technická analýza (29. 3. 2018)

Kompletní analýza s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu

Chcete podrobné analýzy s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu pro všechny výše zmíněné tituly? Registrujte se k odběru investičního newsletteru Breakout Trader, a to zdarma a bez závazků.

CHCI ODEBÍRAT NEWSLETTER BREAKOUT TRADER

Investiční newsletter Breakout Trader nabízí každý týden pět investičních analýz. Jedná se o analýzu čtyř světových akcií a jednoho ETF. Analýzy obsahují konkrétní úrovně vstupu i výstupu (stop-loss i cílové ceny). Komplexní krátkodobá analýza jednotlivých titulů přibližuje investorům strategii zkušených investičních profesionálů.

Upozornění: Všechny úrovně vstupů i výstupů z obchodů vycházejí z osobních strategií autorů newsletteru a mají pouze informativní charakter. Neměly by být chápány jako specifická nákupní a prodejní doporučení, ale jako podklad pro další analýzu se zohledněním investičních možností a zkušeností. Ujistěte se, že znáte podmínky investičního newsletteru.