Akciové nápady na příští dny: U.S. Steel a Bunge
|

Akciové nápady na příští dny: U.S. Steel a Bunge

Tento týden naše analytiky sestavující newsletter Breakout Trader zaujaly akcie společností Bunge, United States Steel Corporation, ProSiebenSat.1 Media a ASML Holding a také SPDR Financial Sector ETF.

Technická analýza Akciové tipy Investiční tipy Trading Americké akcie Spekulace

Přijde obrat dlouhodobého trendu u akcií U.S. Steel?

Cenné papíry americké společnosti U.S. Steel byly loni vlajkovou lodí celé Wall Street. Růst vygradoval v době voleb amerického prezidenta v očekávání ještě lepších podmínek pro celý sektor těžkého průmyslu. Prudký rozvoj infrastruktury, který prezident Trump sliboval, se ale zatím nekoná.

Akcie na to zareagovaly oslabením. V dubnu se cena propadla a zastavila se až pod 20 USD. Aktuálně se titul obchoduje v úzkém pásmu a čeká na impulz. Příznivým znamením je to, že cena v posledních dnech neklesá, spíše mírně roste. Může tedy být na dlouhodobějším dně.

V případě proražení aktuální formace trojúhelníku výše (nad 21,35 USD) půjde o zajímavou příležitost. V případě, že cena naopak prorazí níže, vstupní nastavení bude znegováno a do pozice nevstupujeme. Cílíme až k hladině 24 USD, stop-loss pokládáme pod 19,95 USD.

U.S. Steel - technická analýza (6.6. 2017)

Porazí akcie Bunge formaci vlajky?

Americká společnost Bunge je jedním ze světových lídrů v oboru zemědělství. Jako mnoho dalších, i ona se musela vypořádat s mnoha překážkami v posledních letech.

Jde o poměrně volatilní titul. Před několika týdny cena explodovala a během jediného dne prorazila prakticky všechny rezistence. Momentum se zastavilo až nad lokálním maximem, nyní cena mírně koriguje a natahuje do trhu nedočkavé prodávající.

Z pohledu technické analýzy je zajímavým bodem pro vstup odraz od původní hladiny odporu na ceně okolo 79 USD. Prorazí-li trh horní hranu sestupné konsolidace, vstupujeme do nákupní pozice a spekulujeme na další zažehnutí momenta a prudký vzestup až k 93 USD. Stop-loss pokládáme pod minimum z posledního týdne 79 USD.

Bunge - technická analýza (6. 6. 2017)

Kompletní analýza s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu

Chcete podrobné analýzy s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu pro všechny výše zmíněné tituly? Registrujte se k odběru investičního newsletteru Breakout Trader, a to zdarma a bez závazků.

CHCI ODEBÍRAT NEWSLETTER BREAKOUT TRADER

Investiční newsletter Breakout Trader nabízí každý týden pět investičních analýz. Jedná se o analýzu čtyř světových akcií a jednoho ETF. Analýzy obsahují konkrétní úrovně vstupu i výstupu (stop-loss i cílové ceny). Komplexní krátkodobá analýza jednotlivých titulů přibližuje investorům strategii zkušených investičních profesionálů.

Upozornění: Všechny úrovně vstupů i výstupů z obchodů vycházejí z osobních strategií autorů newsletteru a mají pouze informativní charakter. Neměly by být chápány jako specifická nákupní a prodejní doporučení, ale jako podklad pro další analýzu se zohledněním investičních možností a zkušeností. Ujistěte se, že znáte podmínky investičního newsletteru.

Breakout Trader (5 analýz týdně)