Akciové nápady na příští dny: Unilever a Magna International
|

Akciové nápady na příští dny: Unilever a Magna International

Tento týden naše analytiky sestavující newsletter Breakout Trader zaujaly akcie společností Unilever, Magna International, 500.com a Beiersdorf a také iShares Core DAX ETF.

Technická analýza Akciové tipy Investiční tipy Trading Světové akcie Spekulace Unilever Evropské akcie

Odrazí se akcie Unileveru výše?

Od loňského října až do letošního dubna diktovali tempo medvědi, kteří měli dlouhodobý vývoj ceny akcií Unileveru pevně v rukou. To se ale aktuálně mění. Série nižších maxim a minim skončila.

Úspěšné proražení hladiny 45 EUR bylo v minulých dnech podpořeno opětovným testem této úrovně. Zdá se, že titul zahajuje nový růstový trend.

Jsme svědky jasných nákupních signálů a akcie je vhodná k otevření LONG pozice, a to až do 46 EUR. Riziko je bez problémů kontrolovatelné, stop-loss totiž umístíme pod poslední pivot low. Co se týče bariér při pohybu vzhůru, budou zajímavé hladiny 49,50-50 EUR, a proto právě na ně umístíme příkaz pro výběr zisku.

Unilever - technická analýza (23. 4. 2018)

Budou akcie Magna International pokračovat severním směrem?

Kanadsko-rakouský dodavatel automobilových součástek Magna International zaznamenal mezi roky 2016 a 2018 nárůst ceny akcií bezmála na dvojnásobek. Nedávno byl titul v porovnání s celkovou náladou na trhu silná, nekopírovala tedy pokles indexů. Jde o silnou a dobře oceněnou akcii, což je obzvlášť patrné při jejím srovnání s americkými indexy jako S&P 500 nebo Russell 2000.

Zájem investorů se příliš nezměnil s horšícími se podmínkami na trhu. To zvyšuje pravděpodobnost, že se akcii bude dařit i v následujících týdnech a měsících. Cesta k rekordním maximům je tedy otevřená.

Aktuálně je situace ideální pro naskočení do rozjetého vlaku. Nedávno bylo potvrzeno proražení hladiny 58 USD a zformovaly se nové nákupní signály. Vstup na současných úrovních dává smysl a riziko v případě poklesu je dobře říditelné.

Magna International - technická analýza (23. 4. 2018)

Kompletní analýza s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu

Chcete podrobné analýzy s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu pro všechny výše zmíněné tituly? Registrujte se k odběru investičního newsletteru Breakout Trader, a to zdarma a bez závazků.

CHCI ODEBÍRAT NEWSLETTER BREAKOUT TRADER

Investiční newsletter Breakout Trader nabízí každý týden pět investičních analýz. Jedná se o analýzu čtyř světových akcií a jednoho ETF. Analýzy obsahují konkrétní úrovně vstupu i výstupu (stop-loss i cílové ceny). Komplexní krátkodobá analýza jednotlivých titulů přibližuje investorům strategii zkušených investičních profesionálů.

Upozornění: Všechny úrovně vstupů i výstupů z obchodů vycházejí z osobních strategií autorů newsletteru a mají pouze informativní charakter. Neměly by být chápány jako specifická nákupní a prodejní doporučení, ale jako podklad pro další analýzu se zohledněním investičních možností a zkušeností. Ujistěte se, že znáte podmínky investičního newsletteru.