Revoluce v investování do akcií: Nulové poplatky
|

Revoluce v investování do akcií: Nulové poplatky

Po mnoho let bylo investování do akcií spojeno s vysokými poplatky, které investování zdražovaly a snižovaly výnosy. Nyní jsme svědky nové éry, éry nulových poplatků při investování do akcií. Společnost X-Trade Brokers, globální CFD broker, představuje nový revoluční produkt – fyzické akcie, které je možné nakupovat a prodávat bez poplatků.

Akciový trh Obchodování Trading Makléři

Revoluční charakter nabídky je patrný hned z několika úhlů pohledu.

U XTB je nyní možné investovat do fyzických akcií, nikoli pouze CFD, z největších světových burz, a to bez poplatků. Každý investor může využít 5 obchodů bez poplatků každý měsíc až do nomimální hodnoty 30 000 EUR. V nabídce je více než 1 500 akcií a 113 ETF z 16 trhů včetně pražské burzy, frankfurtské burzy, newyorské burzy, londýnské burzy a dalších. Jedná se o přelomové řešení pro akciové investory, kteří nyní mohou investovat na globálních trzích s mnohem nižšími náklady.

Atraktivní číní tuto možnost i další faktory:

  • Dodatečná marže z koupených akcií může být použita na obchodování dalších akcií prostřednictvím CFD.
  • Vyspělá a uživatelsky komfortní obchodní platforma.
  • Možnost vybrat prostředky ihned poté, co je obchodní pozice uzavřena.

Přelomový charakter nabídky je završen kvalitní obchodní platformou, inovativní, intuitivní a plně přizpůsobitelnou. xStation 5 umožňuje investorům vytvořit si obchodní prostředí, které vyhovuje jejich stylu. Kromě on-line přístupu je možné stáhnout ji do počítače, jako aplikaci do mobilu či tabletu, a dokonce i do chytrých hodinek, což umožňuje investování do akcií bez poplatků odkudkoli. Platforma je ideální doplněk k nabídce a nezbytný nástroj pro každého akciového investora.

"Jsme rádi, že můžeme klientům nabídnout tyto nové instrumenty. Nyní u nás mohou investoři nakupovat akcie z více než 16 burz, vše v jedné obchodní platformě. Rozšiřováním nabídky se snažíme poskytnout co nejlepší podmínky, aby investoři nebyli nuceni využívat více brokerů či obchodních platforem, ale aby mohli investice pohodlně realizovat v jedné platformě," říká Omar Arnaout, ředitel X-Trade Brokers.

Více o XTB a její nabídce ZDE.