Akciové nápady na příští dny: Ambarella a Kroger
|

Akciové nápady na příští dny: Ambarella a Kroger

Tento týden naše analytiky sestavující newsletter Breakout Trader zaujaly akcie společností Ambarella, Kroger, Krones a Koninklijke Vopak a také SPDR Gold Trust ETF.

Technická analýza Akciové tipy Investiční tipy Trading Americké akcie Spekulace Evropské akcie

Naváží akcie společnosti Ambarella na růstový trend?

Společnost Ambarella je jedním z lídrů v oblasti výroby mikroprocesorů a videoprocesorů. Zlatá éra firmy nastala mezi lety 2013 a 2015. Od té doby se o titulu příliš nemluvilo, do hledáčku investorů se dostala až nyní.

V posledních měsících cena přesvědčivě roste. Učebnicový růstový trend, jehož korekce se zarážejí o 50denní klouzavý průměr, vygradoval začátkem listopadu silnou nákupní svíčkou. Pullback, který právě probíhá, nabízí dobrou nákupní příležitost.

Pokud cena neprolomí 50denní klouzavý průměr, nálada na trhu zůstane silně býčí a otevíráme LONG pozici. Vstupujeme na 58,40 USD a míříme až k poslednímu maximu na 65 USD. Stop-loss stačí těsný na 56,30 USD.D.

Ambarella - technická analýza (19. 12. 2017)

Prorazí akcie firmy Kroger aktuální formaci?

Kroger je nejrozšířenější řetězec supermarketů ve Spojených státech. Akciím se letos příliš nedařilo, když až do pozdního podzimu byly v sevření medvědích tlap. Pozitivní kvartální data nicméně dokázala investory přesvědčit k nákupům, takže se cena vyhoupla výše.

Na konci listopadu titul výrazně přidal a vytvořil růstový gap, který zatím nebyl vyplněn. Z technického pohledu proto vnímáme velice slibné nastavení pro otevření LONG pozice. Vysoké ceny lákají prodávající, kteří budou zavírat své SHORT sázky při proražení maxim.

Na uvedený scénář spekulujeme. Do pozice budeme vstupovat při proražení aktuální formace na 27,10 USD, se ziskem míříme až na 29,50 USD. Stop-loss pokládáme pod minimum konsolidace na 25,75 USD.

Kroger - technická analýza (19. 12. 2017)

Kompletní analýza s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu

Chcete podrobné analýzy s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu pro všechny výše zmíněné tituly? Registrujte se k odběru investičního newsletteru Breakout Trader, a to zdarma a bez závazků.

CHCI ODEBÍRAT NEWSLETTER BREAKOUT TRADER

Investiční newsletter Breakout Trader nabízí každý týden pět investičních analýz. Jedná se o analýzu čtyř světových akcií a jednoho ETF. Analýzy obsahují konkrétní úrovně vstupu i výstupu (stop-loss i cílové ceny). Komplexní krátkodobá analýza jednotlivých titulů přibližuje investorům strategii zkušených investičních profesionálů.

Upozornění: Všechny úrovně vstupů i výstupů z obchodů vycházejí z osobních strategií autorů newsletteru a mají pouze informativní charakter. Neměly by být chápány jako specifická nákupní a prodejní doporučení, ale jako podklad pro další analýzu se zohledněním investičních možností a zkušeností. Ujistěte se, že znáte podmínky investičního newsletteru.

Breakout Trader (5 analýz týdně)