Akciové nápady na příští dny: Apple a Home Depot
|

Akciové nápady na příští dny: Apple a Home Depot

Tento týden naše analytiky sestavující newsletter Breakout Trader zaujaly akcie společností Apple, Home Depot, United Internet a Royal Dutch Shell a také SPDR Bloomberg Barclays 7-10 Year U.S. Treasury Bond UCITS ETF.

Technická analýza Akciové tipy Investiční tipy Trading Spekulace Americké akcie

Prorazí akcie Applu současnou formaci?

Nejhodnotnější společnost světa Apple má za sebou velice vydařený rok 2017. V posledních měsících její akcie zažívají vyšší volatilitu. Po posledním proražení maxima došlo opět k pullbacku, který se nyní zaráží o pomalejší klouzavý průměr.

Právě na této úrovni vidíme příležitost k nákupu. Pokud cena vydrží a nepropadne prudce níže, budeme nakupovat na průrazu vyznačené rezistence, která se zformovala v posledních dnech.

Nákupní pokyn nastavujeme na 187,50 USD a stop-loss umístíme těsně pod minimum z posledních dnů na 182 USD. Se ziskem míříme bezpečně ještě před průraz nového maxima na 193,50 USD.

Apple - technická analýza (2. 7. 2018)

Budou akcie Home Depot pokračovat v růstovém trendu?

Americký řetězec Home Depot je dlouho ve stabilním růstovém trendu. Od února do dubna sice titul zažil slabší chvilky a cena korigovala až k 170 USD, ale celkově je akcie fundamentálně silná a aktuálně nabízí dobrou příležitost ke koupi.

Poslední tři měsíce je titul opět v růstovém trendu, tvoří vyšší maxima a minima a drží se nad klouzavými průměry. Aktuálně atakuje 20denní klouzavý průměr, což je hladina, u které budeme hledat vstupní úroveň.

Na 192,50 USD je zároveň patrný support, stop-loss tedy položíme až pod něj, a to pro případ, že by cena korigovala ještě trochu níže. Pozici ale budeme otevírat již na 194,50 USD. Se ziskem míříme až na 210 USD.

Home Depot - technická analýza (2. 7. 2018)

Kompletní analýza s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu

Chcete podrobné analýzy s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu pro všechny výše zmíněné tituly? Registrujte se k odběru investičního newsletteru Breakout Trader, a to zdarma a bez závazků.

CHCI ODEBÍRAT NEWSLETTER BREAKOUT TRADER

Investiční newsletter Breakout Trader nabízí každý týden pět investičních analýz. Jedná se o analýzu čtyř světových akcií a jednoho ETF. Analýzy obsahují konkrétní úrovně vstupu i výstupu (stop-loss i cílové ceny). Komplexní krátkodobá analýza jednotlivých titulů přibližuje investorům strategii zkušených investičních profesionálů.

Upozornění: Všechny úrovně vstupů i výstupů z obchodů vycházejí z osobních strategií autorů newsletteru a mají pouze informativní charakter. Neměly by být chápány jako specifická nákupní a prodejní doporučení, ale jako podklad pro další analýzu se zohledněním investičních možností a zkušeností. Ujistěte se, že znáte podmínky investičního newsletteru.