Akciové nápady na příští dny: Bitauto Holdings a EZCORP
|

Akciové nápady na příští dny: Bitauto Holdings a EZCORP

Tento týden naše analytiky sestavující newsletter Breakout Trader zaujaly akcie společností Bitauto Holdings, EZCORP, Infineon Technologies a Heineken a také db x-trackers ShortDAX Daily UCITS ETF 1C.

Technická analýza Akciové tipy Investiční tipy Trading Americké akcie Spekulace

Prorazí akcie Bitauto Holdings aktuální pásmo konsolidace?

Asijská platforma Bitauto je čínským protějškem německého Mobile.de, kde mohou zákazníci porovnávat ceny použitých vozů a vybírat auto z pohodlí domova. Obchody jdou nyní dobře a společnost sází na to, že období ztrát má již za sebou.

Na grafu je patrný neutrální trend. Cenné papíry jsou určitě jedny z těch spekulativnějších, které lze na Wall Street obchodovat. Volatilita je značná, a proto je důležité dodržovat stanovené stop-lossy.

Jako vhodný nákupní signál se jeví proražení rezistence na 30 USD. Po něm spekulujeme na rychlejší pohyb ceny vzhůru, a proto ani nebudeme fixně zadávat cílovou cenu. Stop-loss ale vzhledem k charakteru titulu je potřeba nastavit a striktně jej dodržet na 27,44 USD.

Bitauto Holdings - technická analýza (11. 7. 2017)

Naváží akcie EZCORP na sestupný trend?

Na rozdíl od mnoha jiných firem z finančního sektoru se akciím americké skupiny EZCORP letos příliš nedaří. Do dubna byl patrný jasný sestupný trend a na konci června přišel velice volatilní výprodej, který poslal titul na nová minima.

Po poklesu z posledního červnového týdne se cena mírně zotavila, nicméně je evidentní, že nakupující nemají sílu vytáhnout EZCORP výše (ani na úroveň gapu). To je jasná známka slabosti a celkově negativní nálady. Ani za tak nízké ceny se traderům nechce nakupovat.

Aktuální formace medvědí vlajky je příležitostí pro načasování SHORT sázky. Při proražení spodní hrany na 7,63 USD vstupujeme do krátké pozice a spekulujeme na pokles až k 6,40 USD. Stop-loss pokládáme na maximum aktuálního rozpětí na 8,05 USD.

EZCORP - technická analýza (11. 7. 2017)

Kompletní analýza s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu

Chcete podrobné analýzy s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu pro všechny výše zmíněné tituly? Registrujte se k odběru investičního newsletteru Breakout Trader, a to zdarma a bez závazků.

CHCI ODEBÍRAT NEWSLETTER BREAKOUT TRADER

Investiční newsletter Breakout Trader nabízí každý týden pět investičních analýz. Jedná se o analýzu čtyř světových akcií a jednoho ETF. Analýzy obsahují konkrétní úrovně vstupu i výstupu (stop-loss i cílové ceny). Komplexní krátkodobá analýza jednotlivých titulů přibližuje investorům strategii zkušených investičních profesionálů.

Upozornění: Všechny úrovně vstupů i výstupů z obchodů vycházejí z osobních strategií autorů newsletteru a mají pouze informativní charakter. Neměly by být chápány jako specifická nákupní a prodejní doporučení, ale jako podklad pro další analýzu se zohledněním investičních možností a zkušeností. Ujistěte se, že znáte podmínky investičního newsletteru.

Breakout Trader (5 analýz týdně)