Akciové nápady na příští dny: Las Vegas Sands a Barnes & Noble
|

Akciové nápady na příští dny: Las Vegas Sands a Barnes & Noble

Tento týden naše analytiky sestavující newsletter Breakout Trader zaujaly akcie společností Las Vegas Sands, Barnes & Noble, Continental a SBM Offshore a také iShares MSCI Target US Real Estate UCITS ETF.

Technická analýza Akciové tipy Investiční tipy Trading Americké akcie Spekulace

Prorazí akcie Las Vegas Sands aktuální formaci?

Počátkem roku 2017 patřila hlavní kasina v USA, například Wynn Resorts nebo Las Vegas Sands, mezi absolutní špičku akciového trhu. Růstový trend pokračoval do začátku roku 2018, ale byl narušen několika krátkodobými korekcemi. Jak je patrné na grafu, došlo k vytvoření trojúhelníkové formace, která byla proražena minulý týden.

Byl tedy potvrzen průraz a nákupní signál na 75 USD. Nyní budeme trpělivě vyčkávat na pullback, který se obvykle objeví do několika obchodních dnů. Pokud k němu dojde, budeme schopni koupit akcie za výhodnější cenu v očekávání dalšího růstu ceny.

Z pohledu technické analýzy je vhodné umístit ziskový cíl na 87 USD, nicméně zvolíme jej konzervativněji. Odměnou za to bude vyšší pravděpodobnost úspěchu. Stop-loss umístíme pod minimem z konce dubna.

Las Vegas Sands - technická analýza (7. 5. 2018)

Dosáhnou akcie Barnes & Noble na hodnoty ze začátku roku?

Barnes & Noble je největší maloobchodní prodejce knih v USA. Loni se společnost potýkala s výrazným propadem tržeb a zisku, což výrazně ovlivnilo i cenu akcií. Kurz soustavně padal a dočasně titul ztratil až 60 %. V posledních týdnech proběhla určitá konsolidace, cena by se tak mohla stabilizovat.

Zdá se, že došlo k fundamentálnímu obratu. Analytici společnosti předpovídají solidní zisky. I to by cena akcií měla zohlednit. Technický obrat je blízko, očekáváme slušné zhodnocení v dalších týdnech.

Pokud dojde k proražení z cenového rozpětí, prvním výsledkem by měl být rychlý posun ceny k 6,50 USD. Nakupovat bychom v tomto případě začali na 5,70 USD. Stop-loss bychom umístili pod cenová minima a důležité klouzavé průměry na 5,25 USD.

Barnes & Noble - technická analýza (7. 5. 2018)

Kompletní analýza s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu

Chcete podrobné analýzy s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu pro všechny výše zmíněné tituly? Registrujte se k odběru investičního newsletteru Breakout Trader, a to zdarma a bez závazků.

CHCI ODEBÍRAT NEWSLETTER BREAKOUT TRADER

Investiční newsletter Breakout Trader nabízí každý týden pět investičních analýz. Jedná se o analýzu čtyř světových akcií a jednoho ETF. Analýzy obsahují konkrétní úrovně vstupu i výstupu (stop-loss i cílové ceny). Komplexní krátkodobá analýza jednotlivých titulů přibližuje investorům strategii zkušených investičních profesionálů.

Upozornění: Všechny úrovně vstupů i výstupů z obchodů vycházejí z osobních strategií autorů newsletteru a mají pouze informativní charakter. Neměly by být chápány jako specifická nákupní a prodejní doporučení, ale jako podklad pro další analýzu se zohledněním investičních možností a zkušeností. Ujistěte se, že znáte podmínky investičního newsletteru.