Akciové nápady na příští dny: PayPal a TerraForm Power
|

Akciové nápady na příští dny: PayPal a TerraForm Power

Tento týden naše analytiky sestavující newsletter Breakout Trader zaujaly akcie společností PayPal, TerraForm Power, Petro Welt Technologies a Ahold Delhaize a také ETF na finanční sektor SPDR Select Sector Financial.

Technická analýza Akciové tipy Investiční tipy Spekulace Trading Americké akcie

Vystoupají akcie PayPal na nové maximum?

Oblíbený zprostředkovatel on-line plateb je dlouhou dobu vlajkovou lodí finančního sektoru. Titul nastoupil v únoru 2017 růstový trend, který zpomalil až na hladině 43 USD.

Poslední týdny se na grafu vytváří konsolidace, kterou se cena snaží opustit "severním směrem". Býčí svíce, která atakuje horní hranu, ukazuje na velký zájem nakupujících i na vysokých cenách. To nahrává našemu přesvědčení, že trh chce udržet růstový trend.

Jako vhodný vstup do nákupní pozice volíme proražení nad 43,40 USD. Spekulujeme na pokračování trendu a vytvoření nového maxima na 46 USD. Pozor je potřeba dát na chování ceny u rezistence 44,52 USD, kde je možné případně zavřít polovinu pozice. Vzhledem k tomu, že je titul méně volatilní, je možné navýšit obchodovaný objem.

PayPal - technická analýza (21. 3. 2017)

Prorazí akcie TerraForm Power aktuální formaci?

Americký specialista na obnovitelné zdroje energie je zajímavý především z dlouhodobějšího hlediska. Společnost se řadí mezi středně kapitalizované a loni nezažila nejlepší období. Titul se držel na nízkých cenách, z nichž jen neochotně stoupal výše.

Na konci roku 2016 se trh pokusil nabrat sílu, pozitivní náladu ale neudržel. Nyní se cena opět dostala nad oba klouzavé průměry a z technického pohledu na graf lze vyčíst formaci býčí vlajky. Ta při proražení výše může zažehnout nové nákupní momentum.

V případě proražení ze zmíněné formace vstupujeme do nákupní pozice a spekulujeme na růst na úrovni 5-10 %. V trhu je nakumulováno velké množství prodejních pozic, které budou muset být likvidovány, což přidá akciím na dynamice. Stop-loss umístíme pod minimum aktuální konsolidace.

TerraForm Power - technická analýza (21. 3. 2017)

Kompletní analýza s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu

Chcete podrobné analýzy s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu pro všechny výše zmíněné tituly? Registrujte se k odběru investičního newsletteru Breakout Trader, a to zdarma a bez závazků.

CHCI ODEBÍRAT NEWSLETTER BREAKOUT TRADER

Investiční newsletter Breakout Trader nabízí každý týden pět investičních analýz. Jedná se o analýzu čtyř světových akcií a jednoho ETF. Analýzy obsahují konkrétní úrovně vstupu i výstupu (stop-loss i cílové ceny). Komplexní krátkodobá analýza jednotlivých titulů přibližuje investorům strategii zkušených investičních profesionálů.

Upozornění: Všechny úrovně vstupů i výstupů z obchodů vycházejí z osobních strategií autorů newsletteru a mají pouze informativní charakter. Neměly by být chápány jako specifická nákupní a prodejní doporučení, ale jako podklad pro další analýzu se zohledněním investičních možností a zkušeností. Ujistěte se, že znáte podmínky investičního newsletteru.

Breakout Trader (5 analýz týdně)