Akciové nápady na příští dny: Volkswagen a Facebook
|

Akciové nápady na příští dny: Volkswagen a Facebook

Tento týden naše analytiky sestavující newsletter Breakout Trader zaujaly akcie společností Volkswagen, Facebook, Seagate Technology a RELX a také Health Care Select Sector SPDR ETF.

Technická analýza Akciové tipy Investiční tipy Trading Americké akcie Spekulace Evropské akcie Facebook Volkswagen

Naváží akcie Volkswagenu na růstový trend?

Akcionáři slavné německé automobilky mají konečně důvod k radosti. Před několika týdny titul velice volatilně vyrazil vzhůru, prolomil dlouhodobou hranici odporu a během pár dnů přidal přes 10 %.

Proražení silné rezistence je důležité i z dlouhodobějšího pohledu. Akcie potvrdily svoji sílu a setřásly pochybnosti, které se s titulem delší dobu pojily. Aktuální korekce je spíše technického rázu. Cena opět respektuje rychlejší klouzavý průměr a otáčí výše.

Protože odraz od klouzavého průměru již proběhl, budeme do pozice vstupovat limitem na 155 EUR. Stop-loss umístíme těsně pod otočku na 152 EUR, se ziskem míříme na 180 EUR. Jde o obchod s velice zajímavým poměrem rizika a možného zisku.

Volkswagen - technická analýza (14. 11. 2017)

Prorazí akcie Facebooku aktuální formaci?

Akcie nejpopulárnější sociální sítě se posledních pár měsíců obchodovaly do strany a nebylo jasné, zda budou mít pravdu býci, nebo medvědi. Nakonec titul prorazil výše a z technického pohledu vytvořil pěkný LONG signál.

Z dlouhodobější perspektivy je růstový trend patrný, poslední proražení tedy dobře zapadá do celkového obrázku. Aktuálně se titul zaráží o klouzavý průměr, který je zdůrazněn silnou hladinou podpory. Sestupná býčí vlajka, jak ji známe, dává tušit další posun výše.

Do pozice vstupujeme po proražení horní sestupné hrany na 179,80 USD. Stop-loss stačí těsný, tedy pod minimum z posledních dnů na 176 USD. Míříme až k ceně 199 USD.

Facebook - technická analýza (14. 11. 2017)

Kompletní analýza s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu

Chcete podrobné analýzy s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu pro všechny výše zmíněné tituly? Registrujte se k odběru investičního newsletteru Breakout Trader, a to zdarma a bez závazků.

CHCI ODEBÍRAT NEWSLETTER BREAKOUT TRADER

Investiční newsletter Breakout Trader nabízí každý týden pět investičních analýz. Jedná se o analýzu čtyř světových akcií a jednoho ETF. Analýzy obsahují konkrétní úrovně vstupu i výstupu (stop-loss i cílové ceny). Komplexní krátkodobá analýza jednotlivých titulů přibližuje investorům strategii zkušených investičních profesionálů.

Upozornění: Všechny úrovně vstupů i výstupů z obchodů vycházejí z osobních strategií autorů newsletteru a mají pouze informativní charakter. Neměly by být chápány jako specifická nákupní a prodejní doporučení, ale jako podklad pro další analýzu se zohledněním investičních možností a zkušeností. Ujistěte se, že znáte podmínky investičního newsletteru.

Breakout Trader (5 analýz týdně)