Pegas Nonwovens, Philip Morris ČR, Telefónica C.R. a Fortuna: Kompletní přehled investičních doporučení
|

Pegas Nonwovens, Philip Morris ČR, Telefónica C.R. a Fortuna: Kompletní přehled investičních doporučení

Jaký názor mají na akcie Pegas Nonwovens, Philip Morris ČR, Telefóniky a Fortuny domácí a zahraniční analytici? Jaké jsou jejich dvanáctiměsíční cílové ceny a jak znějí jejich aktuální investiční doporučení? Přehled investičních doporučení, jak je k 14. 12. 2012 shromáždila agentura Bloomberg.

PFNonwovens (dříve Pegas Nonwovens) Philip Morris ČR Akcie ČR Fortuna Telefónica

Pegas Nonwovens

Pegas Nonwovens - přehled investičních doporučení

Philip Morris ČR

Philip Morris - přehled investičních doporučení

Telefónica C.R.

Telefónica C.R. - přehled investičních doporučení

Fortuna

Fortuna - přehled investičních doporučení

BUY (koupit), HOLD (držet), SELL (prodat), OVERWEIGHT (nadvážit v portfoliu), OUTPERFORM (očekávaná lepší výkonnost než trh), UNDERPERFORM (očekávaná horší výkonnost než trh)

Které akcie budou v Praze zajímavé letos v prosinci?
Pražská burza si v listopadu připisuje zisk přes 2 %, když se dařilo především akciím Erste Group Bank, a naopak ztrácel ČEZ a z malých emisí především KIT digital. Martin Loos z brokerjetu České spořitelny shrnuje dění na českém trhu a nabízí výhled na obchodování s akciemi na pražské burze do konce roku.

ČEZ, NWR a Unipetrol: Kompletní přehled investičních doporučení
Jaký názor mají na akcie ČEZ, NWR a Unipetrolu domácí a zahraniční analytici? Jaké jsou jejich dvanáctiměsíční cílové ceny a jak znějí jejich aktuální investiční doporučení? Přehled investičních doporučení, jak je k 14. 12. 2012 shromáždila agentura Bloomberg.

Erste Group, Komerční banka a VIG: Kompletní přehled investičních doporučení
Jaký názor mají na akcie Erste Group, Komerční banky a VIG domácí a zahraniční analytici? Jaké jsou jejich dvanáctiměsíční cílové ceny a jak znějí jejich aktuální investiční doporučení? Přehled investičních doporučení, jak je k 14. 12. 2012 shromáždila k 21. 6. 2012 agentura Bloomberg.

Zdroj: Bloomberg