Akciové nápady na příští dny: Deutsche Telekom a Micron Technology
|

Akciové nápady na příští dny: Deutsche Telekom a Micron Technology

Tento týden naše analytiky sestavující newsletter Breakout Trader zaujaly akcie společností Deutsche Telekom, Micron Technology, Atlassian a Galápagos a také Energy Select Sector SPDR ETF.

Technická analýza Akciové tipy Investiční tipy Trading Americké akcie Spekulace Evropské akcie Deutsche Telekom

Prorazí akcie Deutsche Telekom aktuální rezistenci?

Navzdory obecně velice pozitivnímu výkonu německých akcií se v posledních týdnech cena Deutsche Telekom neudržela a již nějakou dobu je patrná slabost. Ale vyšší dno, které se právě tvoří, by mohlo být vnímáno jako pozitivní signál pro růst ceny.

Signál se teprve začíná tvořit, a proto musíme být trpěliví a dát býkům dostatek prostoru, aby potvrdili obrat trendu. Především bude důležité, zda cena překoná vyznačené rezistence. To by byl jasný signál k nákupu.

Pokud cena překročí nejvyšší hodnoty z posledních dvou týdnů, bude to první opatrný nákupní signál. To by znamenalo, že by investoři mohli začít budovat pozice po překonání hladiny 15,75 EUR. Lepším signálem bude překonání rezistence na 15,90 EUR. Stop-loss nastavíme na 15,25 EUR.

Deutsche Telekom - technická analýza (31. 10. 2017)

Naváží akcie Micron Technology na růstový trend?

Akcie jednoho z nejvýznamnějších světových výrobců polovodičů vykazují od září silné růstové momentum. Růstový trend je natolik robustní, že je každý náznak korekce k 20dennímu průměru (zelená čára) ihned využit k nákupům. To se potvrdilo i v minulých dnech. Trhu dominují býci.

První růst ceny akcií mezi srpnem a zářím dosáhl asi 9 USD, následné posílení mezi zářím a říjnem bylo o 8 USD. Je tedy namístě očekávat podobný růst po odrazu od 20denního průměru. Nastavíme cíl zisku na 48-49 USD.

Agresivnější obchodníci mohou do obchodu vstoupit ihned. Investoři s defenzivnějším přístupem pravděpodobně začnou obchodovat až při proražení hladiny 42,17 USD. V každém případě nelze nechat cenu klesnout pod 39,60 USD.

Micron Technology - technická analýza (31. 10. 2017)

Kompletní analýza s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu

Chcete podrobné analýzy s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu pro všechny výše zmíněné tituly? Registrujte se k odběru investičního newsletteru Breakout Trader, a to zdarma a bez závazků.

CHCI ODEBÍRAT NEWSLETTER BREAKOUT TRADER

Investiční newsletter Breakout Trader nabízí každý týden pět investičních analýz. Jedná se o analýzu čtyř světových akcií a jednoho ETF. Analýzy obsahují konkrétní úrovně vstupu i výstupu (stop-loss i cílové ceny). Komplexní krátkodobá analýza jednotlivých titulů přibližuje investorům strategii zkušených investičních profesionálů.

Upozornění: Všechny úrovně vstupů i výstupů z obchodů vycházejí z osobních strategií autorů newsletteru a mají pouze informativní charakter. Neměly by být chápány jako specifická nákupní a prodejní doporučení, ale jako podklad pro další analýzu se zohledněním investičních možností a zkušeností. Ujistěte se, že znáte podmínky investičního newsletteru.

Breakout Trader (5 analýz týdně)