US MARKETOtevírá v 15:30
DOW JONES+0,77 %
NASDAQ+1,02 %
S&P 500+0,83 %
ČEZ-0,57 %
KB-0,86 %
Erste-1,10 %

VW jmenoval šéfem prodeje v USA britského manažera divize Škoda

Německý automobilový koncern Volkswagen v pondělí jmenoval na post nového šéfa prodeje ve Spojených státech Duncana Movassaghiho, který nyní působí jako vedoucí pracovník britských aktivit české divize Škoda Auto. Informovala o tom agentura Reuters.

Redakce IW
Redakce IW
8. 1. 2018 | 20:19
Německo

Movassaghi začátkem února nahradí ve funkci šéfa prodeje v USA Rona Stacha, o jehož odchodu Volkswagen informoval o víkendu. Movassaghi v současnosti zastává post ředitele britské divize Škody Auto s plnou zodpovědnosti za tuto značku ve Spojeném království. Do koncernu Volkswagen nastoupil v roce 2010, před tím působil v oblasti maloobchodního prodeje léků a v bankovnictví, píše agentura Reuters.

Koncern Volkswagen se nevyjádřil k příčině Stachova odchodu. Firma nicméně minulý týden oznámila, že odbyt její hlavní značky VW na americkém trhu se v prosinci propadl o 19 procent.

Zdroj: ČTK

AutaEvropské akcieNěmeckoVolkswagen
Sdílejte:

Doporučujeme

Nenechte si ujít

Tokenizované akcie: Robinhood otevírá revoluční cestu plnou příležitostí, není ale bez rizik

Tokenizované akcie: Robinhood otevírá revoluční cestu plnou příležitostí, není ale bez rizik

3. 7.-Pavel Kohár
Informační technologie