Euro, koruna dolar a stříbro pohledem technické analýzy
|

Euro, koruna dolar a stříbro pohledem technické analýzy

Koruna, euro, dolar a stříbro. Výhled pohledem technické analýzy.

Technická analýza Stříbro EUR/USD Česká koruna EUR/CZK

EURCZK

Momentum je stále prorůstové, ale nákupní signál MACD a testování 20denního klouzavého průměru naznačují, že by se situace mohla změnit. Krátkodobě je nejpravděpodobnější konsolidace.

EURCZK - technická analýza

EURUSD

Pravděpodobně vypadá testování hladiny 1,30 EURUSD, ovšem prostor pro posílení eura je i v případě optimismu ohledně vývoje v eurozóně a na americkém akciovém trhu spíše omezený.

EURUSD - technická analýza

Stříbro

Pravděpodobně vypadá další růst k hladině 34 USD za unci, ale na ní nebo na hladině 35,30 by se měl trend zastavit kvůli překoupenosti a silným hladinám odporu. Pravděpodobnost korekce nebo konsolidace podporuje také divergence ROC60.

Stříbro - technická analýza

Hvězda mezi drahými kovy nemá zlatý třpyt
Poslední měsíc byl na akciovém trhu ve znamení výprodejů, až poslední týden se investoři vrátili k akciím. Drahé kovy v době strachu na trzích umějí nabídnout útočiště, tradiční zlato ale v uplynulém měsíci překonal jiný drahý kov - paladium.

Euro rozhodlo: Prosinec bude krásně zelený
Trhy mají za sebou skvělý týden. Myslím si, že je rozhodnuto, kam se převážně budou trhy ubírat v prosinci. K mé jistotě přispěl jeden faktor, a sice slabý dolar a silné euro. To v pátek překonalo jak 50denní,tak 200denní průměr, takže má otevřenou cestu k úrovni 1,34 EURUSD.