Akciové nápady na příští dny: Axon a Freeport-McMoRan
|

Akciové nápady na příští dny: Axon a Freeport-McMoRan

Tento týden naše analytiky sestavující newsletter Breakout Trader zaujaly akcie společností Axon, Freeport-McMoRan, Deutsche Lufthansa a Ingenico Group a také iPath Bloomberg Copper Subindex Total Return ETN.

Technická analýza Akciové tipy Investiční tipy Trading Americké akcie Spekulace

Naváží akcie společnosti Axon na růstový trend?

Americká společnost Axon se specializuje na výrobu elektrošokových pistolí. Vlajkovým produktem je model TASER.

Zatímco v posledních týdnech americké akciové indexy silně rostou, titul zatím příliš nepřesvědčuje. Zhruba před týdnem ovšem došlo k proražení silné rezistence, a technicky vzato tak byl potvrzen růstový trend.

Následný pullback nabízí šanci naskočit do LONG obchodu. Cena by se v růstovém scénáři neměla vracet pod původní horní hranu rezistence naznačenou šrafovanou linií. Vstupujeme na průrazu denní svíčky na 27,50 USD, stop-loss pokládáme pod zmíněnou linii na 27 USD. Se ziskem míříme na 30 USD.

Axon - technická analýza (22. 1. 2018)

Prorazí akcie Freeport-McMoRan aktuální formaci?

Společnost Freeport-McMoRan je jedním z lídrů v těžbě a zpracování mědi a zlata. Měď je v poslední době v růstovém trendu a těží z toho také akcie Freeport-McMoRan. Od prosince tak předvádějí učebnicový růst.

V posledních týdnech trend zpomalil a je patrné zahuštění v úzkém pásmu. V takové době trh nabírá hodně prodávajících, kteří spekulují na návrat z vyšších cen. I tak si ale titul zachovává růstové tempo a tvoří formaci trojúhelníku.

Do pozice budeme vstupovat až po proražení horní hrany naznačeného pásma. Se ziskem míříme na 23 USD, stop-loss pokládáme na 19,25 USD. Riziko není potřeba natahovat – pokud titul prorazí spodní hranu, o obchodu dále neuvažujeme.

Freeport-McMoRan - technická analýza (22. 1. 2018)

Kompletní analýza s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu

Chcete podrobné analýzy s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu pro všechny výše zmíněné tituly? Registrujte se k odběru investičního newsletteru Breakout Trader, a to zdarma a bez závazků.

CHCI ODEBÍRAT NEWSLETTER BREAKOUT TRADER

Investiční newsletter Breakout Trader nabízí každý týden pět investičních analýz. Jedná se o analýzu čtyř světových akcií a jednoho ETF. Analýzy obsahují konkrétní úrovně vstupu i výstupu (stop-loss i cílové ceny). Komplexní krátkodobá analýza jednotlivých titulů přibližuje investorům strategii zkušených investičních profesionálů.

Upozornění: Všechny úrovně vstupů i výstupů z obchodů vycházejí z osobních strategií autorů newsletteru a mají pouze informativní charakter. Neměly by být chápány jako specifická nákupní a prodejní doporučení, ale jako podklad pro další analýzu se zohledněním investičních možností a zkušeností. Ujistěte se, že znáte podmínky investičního newsletteru.

Breakout Trader (5 analýz týdně)