Akciové nápady na příští dny: H&R Block a Richmont Mines
|

Akciové nápady na příští dny: H&R Block a Richmont Mines

Tento týden naše analytiky sestavující newsletter Breakout Trader zaujaly akcie společností H&R Block, Richmont Mines, HOCHTIEF a Unibail-Rodamco a také VanEck Vectors Gold Miners ETF.

Technická analýza Akciové tipy Investiční tipy Trading Americké akcie Spekulace

Naváží akcie H&R Block na růstový trend?

Americká společnost, která se specializuje na audit a daňové poradenství, je jednou z těch, které letos zažily velký obrat. Na začátku roku se akciím nedařilo a zastavily se až pod 20 USD. V úvodu března ale kvartální výsledky katapultovaly cenu výše a od té doby akcie předvádějí spanilou jízdu.

Již letmý pohled na graf odhaluje etablovaný růstový trend. Cena sice občas koriguje, ale nepadá pod klouzavé průměry. I nyní vidíme, že cena atakuje 20denní klouzavý průměr, což je dobrý důvod pro otevření dlouhé pozice.

Pro vstup volíme proražení ceny 26,55 USD, protože spekulujeme na pokračování dlouhodobějšího trendu. Výstup volíme až na 30 USD. Stop-loss pokládáme pod minimum z posledních dnů na 25,95 USD, což nabízí zajímavý poměr rizika a potenciálního zisku.

H&R Block - technická analýza (13. 6. 2017)

Prorazí akcie Richmont Mines aktuální formaci?

Akcie kanadské společnosti se společně s dalšími těžaři zlata dostaly v posledních měsících pod tlak. Od února do června cena spíše klesala, poslední týden ale přišlo oživení a trh se konečně nadechuje k lepším zítřkům.

Za pozornost stojí skutečnost, že se titul již dokázal stabilizovat nad oběma klouzavými průměry. Pokud nad nimi vydrží, je vysoká pravděpodobnost, že cena povyskočí rychleji vzhůru. Nedivili bychom se, kdyby titul zanedlouho atakoval hranici 10 USD.

Vzhledem k tomu, že sestupný kanál již byl proražen, budeme chtít do pozice vstoupit limitem za 7,70 USD. Pokud jde o zisk, můžeme být konzervativnější a mířit s první částí pozice na 8,50 USD, s druhou pak na 10 USD. Stop-loss pokládáme na 7,45 USD.

Richmont Mines - technická analýza (13. 6. 2017)

Kompletní analýza s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu

Chcete podrobné analýzy s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu pro všechny výše zmíněné tituly? Registrujte se k odběru investičního newsletteru Breakout Trader, a to zdarma a bez závazků.

CHCI ODEBÍRAT NEWSLETTER BREAKOUT TRADER

Investiční newsletter Breakout Trader nabízí každý týden pět investičních analýz. Jedná se o analýzu čtyř světových akcií a jednoho ETF. Analýzy obsahují konkrétní úrovně vstupu i výstupu (stop-loss i cílové ceny). Komplexní krátkodobá analýza jednotlivých titulů přibližuje investorům strategii zkušených investičních profesionálů.

Upozornění: Všechny úrovně vstupů i výstupů z obchodů vycházejí z osobních strategií autorů newsletteru a mají pouze informativní charakter. Neměly by být chápány jako specifická nákupní a prodejní doporučení, ale jako podklad pro další analýzu se zohledněním investičních možností a zkušeností. Ujistěte se, že znáte podmínky investičního newsletteru.

Breakout Trader (5 analýz týdně)