Akciové nápady na příští dny: NVIDIA a Volkswagen
|

Akciové nápady na příští dny: NVIDIA a Volkswagen

Tento týden naše analytiky sestavující newsletter Breakout Trader zaujaly akcie společností Ciena, NVIDIA, Volkswagen a AMG Advanced Metallurgical Group a také iShares Nasdaq Biotech ETF.

Technická analýza Akciové tipy Investiční tipy Trading Americké akcie Spekulace Evropské akcie Volkswagen

Naváží akcie NVIDIA na růstový trend?

Výrobce grafických karet NVIDIA byl již v roce 2016 na Wall Street jedním z největších vítězů. Výlet k vrcholu pokračuje i letos. Od ledna do května si nakupující vzali přestávku, publikované čtvrtletní výsledky byly ale mimořádně potěšující, a býci tak mají zase slovo.

Ještě před dvěma týdny se zdálo, že titul ztrácí sílu. Dlouhá medvědí svíčka ale neprorazila linii klouzavého průměru, takže může pokračovat růstový trend. V momentálních tržních podmínkách je obchod zamýšlen v rámci jednoho až dvou týdnů, nikoli jako dlouhodobá investice. Vnímáme potenciál okolo 10 %.

V pondělí trh nabídl první vstupní signál na proražení. Cenu chytáme limitem na 156 USD a očekáváme rychlý pohyb titulu na nová maxima. Výstup plánujeme až na 174 USD. Stop-loss definujeme pod 144 USD, což je s ohledem na volatilitu dostatečný prostor.

NVIDIA - technická analýza (20. 6. 2017)

Obrátí akcie Volkswagenu na dvojitém dnu?

Slavná německá automobilka se ukázala ve velice dobrém světle hned v úvodu roku. Vše nasvědčovalo tomu, že se odehrál obrat dlouhodobějšího trendu a že se akcie konečně nadechly k výraznějšímu růstu. Na přelomu dubna a května trh nicméně opět oslabil a zarazil se až o support na 130 EUR.

Prorazí-li cena tuto hranici podpory, titul se dostane pod tlak a náš zájem vstoupit do LONG pozice bude pryč. Jestliže se naopak ukáže, že býci mají zájem nakupovat a nepustí cenu níže, pak jsme s nimi ve hře a bereme to jakou dobrou příležitost koupit zajímavý titul na výhodné ceně.

Pro nákup se rozhodneme pouze v případě, že uvidíme jasné porušení sestupného kanálu, který je vyznačený modrou šrafovanou linií. Vstupní cena by teda neměla jít pod 135,50 EUR, protože teprve tam je potvrzený obrat. S výstupem míříme na lokální maxima na 146,50 EUR a stop-loss pokládáme pod vykreslené riziko z posledních dnů na 129,00 EUR.

Volkswagen - technická analýza (20. 6. 2017)

Kompletní analýza s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu

Chcete podrobné analýzy s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu pro všechny výše zmíněné tituly? Registrujte se k odběru investičního newsletteru Breakout Trader, a to zdarma a bez závazků.

CHCI ODEBÍRAT NEWSLETTER BREAKOUT TRADER

Investiční newsletter Breakout Trader nabízí každý týden pět investičních analýz. Jedná se o analýzu čtyř světových akcií a jednoho ETF. Analýzy obsahují konkrétní úrovně vstupu i výstupu (stop-loss i cílové ceny). Komplexní krátkodobá analýza jednotlivých titulů přibližuje investorům strategii zkušených investičních profesionálů.

Upozornění: Všechny úrovně vstupů i výstupů z obchodů vycházejí z osobních strategií autorů newsletteru a mají pouze informativní charakter. Neměly by být chápány jako specifická nákupní a prodejní doporučení, ale jako podklad pro další analýzu se zohledněním investičních možností a zkušeností. Ujistěte se, že znáte podmínky investičního newsletteru.

Breakout Trader (5 analýz týdně)