Akciové nápady na příští dny: Aetna a Avon Products
|

Akciové nápady na příští dny: Aetna a Avon Products

Tento týden naše analytiky sestavující newsletter Breakout Trader zaujaly akcie společností Aetna, Avon Products, Infineon Technologies a ABN Amro Group a také Xetra-Gold ETF.

Technická analýza Akciové tipy Investiční tipy Trading Americké akcie Spekulace

Prorazí akcie společnosti Aetna pásmo konsolidace?

Americkou zdravotnickou společnost Aetna jsme analyzovali poměrně nedávno. Titul dlouho posiloval a fáze korekce trvající od začátku února zatím není u konce.

Signálem konce korekce by bylo proražení nad 179 USD. Klouzavé průměry fungují jako rezistence a trh s nimi zápasí. Přesto se domníváme, že růstový trend bude pokračovat.

Do nákupní pozice budeme vstupovat na 179,50 USD, tedy po proražení diskutované hladiny. Je důležité, aby růstová svíčka uzavřela nad touto úrovní. Stop-loss pokládáme pod poslední minimum na 173,50 USD, se ziskem míříme na 192 USD.

Aetna - technická analýza (5. 3. 2018)

Naváží akcie Avon Products na růstový trend?

Avon je jedním z předních světových dodavatelů kosmetiky. Akcie firmy loni utrpěly velké ztráty, odepsaly přes 60 %. Až v prosinci se nálada změnila a titul začal posilovat.

Avon je jednou ze spekulativnějších sázek na Wall Street, a to i přes vysoký objem, který se v denně v průměru zobchoduje. Počet kusů pro případný nákup pozice je tedy potřeba omezit, cena poměrně volatilně skáče a riziko je vyšší než u jiných titulů.

Mezi 3,14 a 3,28 USD je stále neuzavřený gap z léta 2017. Ten může posloužit jako ziskový cíl pro vystoupení z pozice. Do obchodu vstupujeme z ceny 2,78 USD po proražení maxim z předešlého dne, stop-loss umístíme pod poslední minimum na 2,54 USD.

Avon Products - technická analýza (5. 3. 2018)

Kompletní analýza s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu

Chcete podrobné analýzy s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu pro všechny výše zmíněné tituly? Registrujte se k odběru investičního newsletteru Breakout Trader, a to zdarma a bez závazků.

CHCI ODEBÍRAT NEWSLETTER BREAKOUT TRADER

Investiční newsletter Breakout Trader nabízí každý týden pět investičních analýz. Jedná se o analýzu čtyř světových akcií a jednoho ETF. Analýzy obsahují konkrétní úrovně vstupu i výstupu (stop-loss i cílové ceny). Komplexní krátkodobá analýza jednotlivých titulů přibližuje investorům strategii zkušených investičních profesionálů.

Upozornění: Všechny úrovně vstupů i výstupů z obchodů vycházejí z osobních strategií autorů newsletteru a mají pouze informativní charakter. Neměly by být chápány jako specifická nákupní a prodejní doporučení, ale jako podklad pro další analýzu se zohledněním investičních možností a zkušeností. Ujistěte se, že znáte podmínky investičního newsletteru.